Hodakaso Yamano Hotel

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 150
31 mei - 1 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hodakaso Yamano Hotel

  • Ryokan vlak bij Shinhotaka-kabelbaan
  • Bij Hodakaso Yamano Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een terras en een tuin. Geniet van 2 overdekte warmwaterbronnen om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Japanse gerechten, Suzuya, serveert diner. Gratis wifi in de kamer en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen van deze ryokan zijn:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een Japans ontbijt (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
    • Rookvrije accommodatie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en gratis kranten
  • Kamervoorzieningen
  • De 86 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
    • Koelkasten, kinderpantoffels en koffiezetapparaten/waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor Japans ontbijt: ongeveer JPY 2750 voor volwassenen en JPY 2750 voor kinderen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om toegang tot de openbare badvoorziening te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juli tot augustus
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 09.00 uur.
Je dient vooraf te reserveren voor het privébadhuis/-onsen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken

Veelgestelde vragen

Beschikt Hodakaso Yamano Hotel over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Hodakaso Yamano Hotel?

Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij Hodakaso Yamano Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 150, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hodakaso Yamano Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hodakaso Yamano Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hodakaso Yamano Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hodakaso Yamano Hotel?

Deze ryokan in de bergen bevindt zich op enkele stappen van Shin Hotaka-onsen en op 3,4 km van Shinhotaka-kabelbaan. Ook Wegstation - Okuhida Onsen Gokamitakara en Fukuji-onsen liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,4

Zeer goed

8,4

Netheid

7,6

Locatie

8,2

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 69 van 162 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 61 van 162 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 162 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 162 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 162 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

rie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
河原の露天風呂は素晴らしく私は感動しましたが、ちょっと怖いと感じる方がいました(年配) サービスは行き届いていて、落ち着きます。 フロント担当の方が、何かと不親切で、ちょっと意地悪に感じました。でも、それ以上にここでしか経験できないような素晴らしい経験が多くありました。また、泊まりたいです。
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Satoko

温泉がとても良かったです。 お部屋は快適でしたが、エアコンが効かなかったので、暑かったです。
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Hiroaki

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
-食事が極めて美味しくなく、工夫もない -部屋の設備が古く、悪臭もあった -ベッドの毛布にシミ汚れが目立ち、不潔だった -フロントの対応が極めて事務的でおもてなしの精神は感じられなかった
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

絶景大露天風呂は最高。

新穂高ロープウェイかまで車で10分以内の場所にあります。ホテルには大きな露天風呂があり女性専用が一つ、男女混浴が一つ、貸切が一つあります。混浴用の湯あみ着¥300がレンタルできますので抵抗なく混浴も楽しめました。 ロビー階にある暖炉前のロッキングチェアは癒されました。 食事は料金の割に期待はずれでした。
Geverifieerd

6/10 – Matig

Nicholas

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was hard to appreciate the full experience as the staff did not have an English translation for key protocol or amenities (I realise it is noted when booking that staff don’t speak English ) But to move forward and guests to experience the full Onsen experience this would be an enhancement The room was spacious but suffered from condensation and could do with some more up to date Electrical points
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Yohei

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
予約時のミスで素泊まりプランでしたが、チェックイン時に対応して頂き夕朝食付きを満員でしたが入れてもらえました。 部屋は照明の操作がわからず、ベッドサイドは旧式?のラジオがあるだけで使い勝手が良くなかったです。 温泉用ではタオル2種あり、ユニットバスにはなにも無く使用時に不便だった エアコンもどうしたら良いのかわからず困りました
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

リピート無し

スタッフの態度が非常に悪い。海外旅行を入れても、ここの態度と言葉遣いは初めて経験する悪さ。
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Megumi

Positief: Netheid
冷蔵庫に入れたものがあまり冷えなかった。露天風呂への道案内とか色々説明が細やかではなく分かりづらいところも。食事は良かったと思います 
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

marcus

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful time at this ryokan. We chose this inn specifically for its remote location and traditional atmosphere and were not disappointed. The hotel, outdoor onsen, and woodsy surroundings were all excellent. The building is old and reminded me of the railroad lodges of the western United States: creaky old doors and floors, metal keys, and rotary dial phones. Other than the hotel, there are no restaurants nearby (that I know of) and dinner is an elaborate kaiseki ryori that requires advanced reservations. They were able to accommodate us for dinner when we arrived around 3:00 pm, but I recommend emailing prior to your stay to be sure you have dinner reservations for your first night if you want to eat there. Otherwise, there is instant ramen in the gift shop and hot water in the room. The staff are all very friendly. Most do not speak English but did their best to communicate with us and we were able to check in and out, make dinner and breakfast arrangements, and discuss the bus schedule without a problem. If you're coming from the south or southwest, I recommend the Hida Limited Express train to get to Takayama, then the public bus to the hotel. The train and bus rides are both wonderful scenic rides into the mountains.
Geverifieerd

6/10 – Matig

James

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Booked to stay here for an authentic Ryokan Onsen experience on our Japan holiday. This was our first time at both a ryokan and an Onsen so we don’t have an awful lot to compare it to on those aspects. However, the positives of the hotel were that the staff were very friendly and happy to help. They spoke a small amount of English and were happy to try to assist when needed. We were greeted in the car park on arrival and a member of staff helped carry our bags to the check in desk. All of the onsens were very very good, we tried both the private outdoor one, and the mixed bathing one, both had good views and were clean. The negatives were that the hotel is dated and doesn’t seem to have been renovated since the 70s/80s (ripped fabric on furniture, wallpaper peeling off, stale smell in rooms and corridors). There are areas that are closed down which would have been nice to use, and there was no bar to purchase drinks after dinner, only a vending machine. The interior had cobwebs throughout the property, and the outside patio areas had not been cleaned, and tables and chairs had not been wiped down. The outdoor pool also had leaves in it and didn’t look very clean. Overall we feel feel we had a very mixed experience and probably wouldn’t return.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Mounir

Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Good facilities (mostly thermal baths), great food but really overpriced for what it is
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

??

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
とてもよかったです
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

あきら

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
思っていたよりとても良かった。私は身体が大きいので、ベッドがセミダブルならもっと良かったです。
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Yung Chun Wilson

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel located on the remote area and you need to drive here. If the hotel is good, it's worth for it. However, there are few points you need to consider if you want to book this hotel. (1) No bottled water provide (2) Poor customer service and poor English, you cannot communciate with them if you dont know Japanses. (3) If you ask questions to front desk, they try to avoid listening because it is English. (4) The time slot of spa is very limited (5) The nice view spa is public spa and you need to go out the hotel and cross a road to find it without any remarks. (6) Hidden charge I seldom to complain hotel because travel should be fun. However, this hotel totally affected my traveling mood & it's very super EXPENSIVE. it's totally not worth for that price.
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Toshio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
落ち着いた雰囲気の良いホテルと思います。雪見露天風呂は最高でした。スタッフの対応にはややバラツキがありますが、全体的には良かったと思います。
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
温泉は快適、食事も美味しかったが部屋が寒かった。
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

雪遊びの日の快適な一泊

久しぶりの雪の日であったためか、宿泊客は少なめのようでした。 スタッフの対応はとても丁寧で気分良く過ごせました。 館内、室内共に清潔 清掃も行き届いていました。 夕食、朝食 質量共に大満足。 食堂から雪景色を眺めながら満喫しました。 また、宿泊したいと思っています。 温泉と食事は旅館 でもここは"ホテル"でした。
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

ishihata

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

クラシック

山のリゾートホテル 調度品やラウンジ、ロビーも落ち着いたシックな作り 部屋も広々ゆったり 食事も満足、温泉はツルツル 満足です 二三日ゆっくり過ごしたいホテルです
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHIE

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

景色サイコー!

露天風呂からの景色が最高です。 湯浴み着を来て混浴で露天風呂を楽しめるので、家族で来てもカップルで来ても、一緒に景色を見れますよ。夜、プールサイドから見上げた星空はプラネタリウムみたいでした。
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tada

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
温泉は、質が良く広い。
2 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KAZUYA

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
料理が美味しかったです
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place needs to go under a full maintenance throughout the whole facility. There is literarily pieces of the wooden wall falling apart at the spa. Very disappointed to learn on check in that the restaurant wouldn't accept us because we needed reservation. Needed some cleaning.
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Akio

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

立地が良い!

河原の露天風呂から見る槍ヶ岳は最高! 趣のある佇まいで、接客態度も問題なし。
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても対応は良かったです。
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
支配人のようなスタッフの方が、最後手を振って車を見送ってくださってとても感じが良かったです!
1 nacht verbleven in augustus 2021