deze bed & breakfast ligt in Taghazout. Bezoek Koninklijk Paleis en Agadir Oufella-kasbah, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Taghazout en Strand van Agadir. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club Royal de Tennis of Al Inbiaate-stadion. Bekijk onze reisgids voor Taghazout
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 3 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Charming House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Charming House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Charming House?
Deze bed & breakfast in Taghazout ligt op 10 minuten wandelen van Strand van Taghazout en Plage de Taghazout. Ook Targant - Musée de l'Arganier en Tazegzout Golf liggen op 5 km afstand.