Sol de Taberno ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Taberno. Geniet van de prachtige natuur bij Route Picacho (wandel-/fietsroute) en Cueva de los Letreros. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro de Interpretación del Mármol en Centro Cultural Convento de la Victoria. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Capeas-stierenvechtersarena of Plaza de Toros de Vera. Beleef een natuuravontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Taberno
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en een outdoor tennisbaan. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een seizoensgebonden buitenzwembad, een businesscentrum en conferentieruimtes. Elk aparthotel beschikt over een open haard en een bubbelbad, naast een eetruimte en een keuken. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon.Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Sol de Taberno heeft 8 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad, een hydromassagedouche. Ook is elke badkamer voorzien van een bidet en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is massages in de kamer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een outdoor tennisbaan en een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 etage
2 gebouwen
8 units
Balzaal
Feestruimte
Fietsenverhuur
Gebouwd in 2007
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Receptieruimte
Toegang via buitengalerij
Traditionele architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in mei, juni en juli gesloten:
De eetgelegenheden
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 7.50 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 10 (van 3 tot 10 jaar oud)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor kamerkluis: EUR 5 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juli tot september
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sol Apartment Taberno
Sol Taberno
Sol Taberno Apartment
Sol de Taberno Taberno
Sol de Taberno Aparthotel
Sol de Taberno Aparthotel Taberno
Veelgestelde vragen
Beschikt Sol de Taberno over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Sol de Taberno?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sol de Taberno inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sol de Taberno uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Sol de Taberno een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat Sol de Taberno?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Taberno ligt in de bergen, op 5 km afstand van Capeas-stierenvechtersarena en Calvary Chapel. Route Picacho (wandel-/fietsroute) ligt op 5,4 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sol de Taberno
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 11 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 11 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Pieter, Alicante
30 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Peace and tranquility
We had a great time at Sol de Taberno, the appartments are equipped with everything you need! Even the smalles details are thought of! Can't wait to go back soon!!
Pieter
8/10 – Goed
Agustín Manuel mouzo
24 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Agustín Manuel mouzo
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Rosa maria
Reisde met familie
30 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Rosa maria
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met huisdieren
7 feb 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
No se puede decir nada mal del servicio y el alojamiento super cómodo y no falta nada lo recomiendo a todo el mundo.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
29 sep 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A very nice place but is very remote
From the main road it’s a 3k dirt track ride to property. Albox main town only 20 mins away by car etc
Property it self very clean and nice
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Little gem in the mountains
Beautiful surroundings, very peaceful and well worth the effort to find. Would recommend to friends. Each unit does have its own bathroom so when it says "shared" I think they just mean not ensuite.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
paul
11 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Remote but nice
Lovely place but remote,there is a small town nearby called Taberno which has a supermarket and Pharmacy and Bank,hotel was 8 apartments,very clean and comfortable and lovely mountain views
hotel had a restaurant and small bar nothing fancy but it did the job,lovely large swimming pool too.
Our apartment was well equipped and had wifi all tv was spanish,as i said remote but chilled.
paul
4 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Maurice, Teesside
1 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Solitude
Excellent apartments, very clean,really well equipped and in a lovely setting and a little isolated. I went out of season (end of April) to visit family in the area so only spent the nights at the hotel. I was surprised to find I was the only resident for the whole week! Although the restaurant seemed popular on the Friday night.The three staff I encountered were very nice, friendly and polite but spoke very little English.
Maurice
10/10 – Uitstekend
Antunes
29 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Antunes
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Tessa, London
23 mrt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustic retreat
The location is peaceful and can be explored on foot but it is essential to have a car as it is a long way to anywhere. The apartment, for 2 people, was generously sized and comfortable and the staff-owner very helpful and welcoming. We stayed in early March and were at times the only guests around. It is helpful if you can speak a little Spanish (even poor, like mine!). We recommend it but emphasise that it is off the beaten track (although easy enough to find) with nearest shops in Albox, 15 mins drive. Only a bar in Taberno itself (supermarket had closed down) which is only 5 mins drive.