Gehele woning
Villa Florentina
Deze villa in Svetvinčenat is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa Florentina





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 6150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa with pool for 9 persons
Villa with pool for 9 persons
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 100 per huisdier, per week
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Florentina Svetvincenat
Svetvincenat Villa Florentina Villa
Florentina Svetvincenat
Florentina
Villa Villa Florentina Svetvincenat
Florentina Svetvincenat
Villa Florentina Svetvincenat
Svetvincenat Villa Florentina Villa
Florentina
Villa Villa Florentina
Florentina Svetvincenat
Villa Florentina Svetvincenat
Villa Villa Florentina Svetvincenat
Svetvincenat Villa Florentina Villa
Florentina
Villa Villa Florentina
Villa Florentina Villa
Villa Florentina Svetvincenat
Villa Florentina Villa Svetvincenat
Over deze buurt

Štokovci bb, Svetvincenat, 52342
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Florentina
2,0
2,0
Netheid
2,0
Locatie
2,0
Personeel en service
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
19 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
7 nachten verbleven in juni 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
6 jun 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DISASTER! NIGHTMARE!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019