deze bed & breakfast ligt in Surzur. Golf Vannes Atlantheix en Vannes Marina zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Oh Bonheur des Gosses! Themapark en Celt Aventures bezoeken. Jardin des Remparts en Vannes Aquarium zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Surzur
Zijn huisdieren welkom bij Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Rockin' Chair - L'Hirondelle Guest Room?
Deze bed & breakfast in Surzur bevindt zich op enkele stappen van Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan en op 4,4 km van Golf van Biskaje. Ook Oh Bonheur des Gosses! Themapark en Château du Plessis Josso liggen op 10 km afstand.