Hotel Baeren ligt in de zakenwijk en vlak bij een treinstation in Suhr. Bezoek culturele hoogtepunten Suhr Museum en Aargauer Kunsthaus. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel Wildegg en Kasteel Lenzburg. Naturama Aargau Museum en MAGNETIKA zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Suhr
Bernstrasse-West 56, Suhr, AG, 5034
In de buurt
Bahnhofstrasse
38 min. rijden - 54.3 km
Suhr Museum
8 min. wandelen - 0.7 km
Heilig-Geist-Kirche Suhr
18 min. wandelen - 1.6 km
Wynecenter
3 min. rijden - 2.8 km
Lindt & Sprüngli Chocolateria
43 min. rijden - 66.5 km
Lokaal vervoer
Oberentfelden Station - 4 min. rijden
Station Gränichen - 6 min. rijden
Luchthaven Zürich (ZRH) - 53 min. rijden
Restaurants
FloW-Bowl GmbH
5 min. rijden
Hong‘S Kitchen
5 min. rijden
Pizzeria Pulverturm
6 min. rijden
Restaurant Galipo
3 min. rijden
Gasthof zum Schützen
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Baeren
Hotel in de zakenwijk
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Baeren. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
3 vergaderruimtes, een bagageopslagruimte en een feestzaal
Een kluis bij de receptie, wasservice en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Baeren hebben voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, naast geluiddichte muren en gratis kranten.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.00 uur in het weekend
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
3 vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 1772
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 06.30 uur en 21.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 06.30 uur en 14.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 20 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Gastoeslag: CHF 3 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 20 per huisdier, per nacht
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatieklasse
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Baeren?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Baeren?
Vandaag, 23 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Baeren van één nacht voor twee volwassenen op 28 aug. 2026 min. € 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Baeren inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Baeren uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Baeren?
Dit hotel ligt in de zakenwijk, op 2 km afstand van Suhr Museum en Heilig-Geist-Kirche Suhr. Ook Wynecenter en Aargauer Kunsthaus liggen op 3 km afstand. Station Gränichen ligt op 30 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.