V Boutique Hotel ligt in Boeblingen. Bezoek Slot Solitude en Huis van Hegel, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Sterncenter en Breuningerland. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Solitude Race Track of Kultur- und Kongresszentrum Liederhalle. Bekijk onze reisgids voor Boeblingen
Otto-Lilienthal-Straße 32, Boeblingen, BW, 71034
In de buurt
Porsche Museum
30 min. rijden - 39.7 km
Mercedes Benz-Museum
42 min. rijden - 32.8 km
Sensapolis
2 min. rijden - 2.4 km
MOTORWORLD Region Stuttgart
4 min. rijden - 4.2 km
Fabriek van Mercedes Benz
6 min. rijden - 5.5 km
Lokaal vervoer
S-Bahnhalte Ehningen - 5 min. rijden
Station Böblingen Hulb - 7 min. wandelen
Stuttgart (STR) - 22 min. rijden
Restaurants
Seoulful
4 min. rijden
Humami
4 min. rijden
Burger King
3 min. rijden
Simitçi Café
4 min. rijden
McDonald's
3 min. rijden
Over deze accommodatie
V Boutique Hotel
Hotel vlak bij Fabriek van Mercedes Benz
V Boutique Hotel biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een automaat en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij V Boutique Hotel bieden voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren, naast gratis kranten en minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 19 voor volwassenen en EUR 19 voor kinderen
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m donderdag geopend tussen 06.00 uur en 22.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je kunt op zaterdag en zondag inchecken van 14.00 tot 20.00 uur.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19 voor volwassenen en EUR 19 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij V Boutique Hotel?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij V Boutique Hotel?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij V Boutique Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 28 mei 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij V Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij V Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat V Boutique Hotel?
Dit hotel in Boeblingen ligt op 3 km afstand van Sensapolis, MOTORWORLD Region Stuttgart en St. Alexander Kerk. Ook Congress Center Böblingen en Fabriek van Mercedes Benz liggen op 5 km afstand. Station Böblingen Hulb ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Böblingen Danziger Straße is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over V Boutique Hotel
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
3,0
Locatie
8,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 21 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 21 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cornelia
25 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes Hotel. Empfehlenswert
Cornelia
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sanna-Eerikka
9 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Reception closes at 20,00 o’clock even in a regular days. Late arrivals needs to be clever enough to ask specific instructions beforehand, so that you are able to get in after 20,00.
Breakfast was good and breakfast service was also friendly. Bed was good, so worries when it comes to sleeping. Hotel is located in a middle of industrial area.
Sanna-Eerikka
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monika
30 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mit Ausnahme der Umgebung war alles super.
Monika
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Gabriele
26 mrt 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
nie wieder
Der Preis des Hotels für die Übernachtung steht in keinem Verhältnis zu der Einrichtung, Qualität und dem kompletten Service in diesem Hause
Gabriele
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dennis
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modernes, kleines Hotel. Sehr wohnlich und liebevoll eingerichtet und dekoriert. Da die Rezeption bei meiner Abreise nicht besetzt war, konnte mit einem vorher mitgeteilten, persönlichen Code der Zimmerschlüssel aus einem Schlüsseltresor eigenständig entnommen werden. Somit war alles sehr unkompliziert. Freundlicher Service und eine Übersichtliche, aber gute Auswahl am Frühstücksbuffet. Kann ich uneingeschränkt weiterempfehlen
Dennis
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thorsten
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rezeption nicht besetzt
Thorsten
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Ralf
12 dec 2023
Negatief: Personeel en service
sehr schlechte Dienstleistung
es gab für eine Spätanreise keine Kommunikation und der vweprochene Code für den Einlasss kam weder per besprochener mail noch als SMS, so dass ich Nachts um 0.45 kein Zimmer hatte und auch mit den ausgeschilderten Telefon Nummern niemand !!! erreichbar war.
Tolle Nacht im Auto verbracht.
Auch ein Tag später keine Nachricht oder Entschuldigung, toller Service !! Rückerstattung vom Haus nicht erhalten .
Ralf
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
J
10 nov 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I think it is a new property and they haven't gotten it figured out yet. After a three night stay, key complaints:
- No soap or shampoo provided first night- dispensers were empty
- Hot pot, but no mug or glass to actually make any drinks the first night I stayed (I used my own travel mug). Later nights a cup appeared, but the instant coffee packet I had used was never replaced, nor was the tea bag even though I stayed several nights.
- Only one towel in the bathroom
- The only two pillows on the bed were the size of sofa cushions
- When I put my suitcase on the bed it tracked some dirt onto the sheet. Two days later that dirt spot had been brushed into a smudge, but I kind of thought they might change the sheet when it was obviously dirty.
- Walls are very thin and almost any activity on the floor could be heard clearly at night even with the door closed.
Everything is brand new and looks chic. I expect they will figure out how to operate a hotel but they were probably still learning during my stay.
-
J
3 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jürgen
11 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kleines Business Hotel nähe den großen Firmen
Schöne neue Zimmer, gutes Frühstück
Jürgen
5 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
JOOHO
9 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service
카드키가 아니고 열쇠를 주네요,
시설은 깔끔합니다
JOOHO
2 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nettes Personal sowie das Hotelzimmer ist echt schön.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Bernd
18 jan 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles in allem noch ok.
Hotel ist offenbar nagelneu, gelegen in einem eher weniger schmucken Gewerbegebiet.
Ambiente wie in einem Musterhaus, vordergründig gehobene Ausstattung im Detail lässt diese meiner Meinung nach allerdings etwas an Qualität vermissen - zB Bettdecke, Kopfkissen.
Im gesamten Haus herrscht ein sehr strenger, aufdringlicher Geruch nach frischem Teppich bzw Lufterfrischer.
Negativ aufgefallen - Reinigunspersonal betritt morgens um 8 Uhr ohne Klopfen oder sonstige Ankündigung das Zimmer und entschuldigt sich nicht einmal.
Bernd
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Für ein Budget Hotel in einer teuren Region sehr zufriedenstellender, angenehmer Aifenthalt. Empfehlung !
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Irene
16 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideal für Bussines
Schade dass so ein gemütliches neues Hotel noch immer solch dunkle Böden, und auch noch Teppich verlegt.
Irene
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matthias
29 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Matthias
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valton
20 dec 2024
Valton
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Yvonne
9 dec 2023
Yvonne
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria
9 dec 2023
Maria
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stephanie
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donald
3 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Donald
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
27 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten