Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe ligt in Filderstadt. Stage Apollo Theater en Porsche Museum zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Cannstatter Wasen en Dierentuin Wilhelma. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kultur- und Kongresszentrum Liederhalle of kies voor een avondje uit bij Hanns-Martin-Schleyerhalle. Bekijk onze reisgids voor Filderstadt
20 Aicher Straße, Filderstadt, 70794
In de buurt
Messe Stuttgart
7 min. rijden - 3.8 km
Fildorado
8 min. rijden - 4.8 km
Universiteit van Hohenheim
11 min. rijden - 5.1 km
SI-Centrum Stuttgart
11 min. rijden - 9.1 km
Stage Apollo Theater
11 min. rijden - 9.1 km
Lokaal vervoer
S-Bahnhalte Filderstadt - 2 min. wandelen
Station Wendlingen am Neckar - 13 min. rijden
Stuttgart (STR) - 9 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. rijden
Hotel NH Stuttgart Airport
4 min. rijden
Kebab World
2 min. wandelen
Bäckerei Schill
3 min. rijden
Burger King
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe
Hotel vlak bij Messe Stuttgart
Overweeg een verblijf bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een automaat en een kluis bij de receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, gratis kranten en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe bieden voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, bovenop gratis flessenwater en roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) tussen 06.30 uur en 22.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 10.30 uur
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Roomservice
Meer
Bureau
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe?
Vandaag, 16 jun. 2026, kost een verblijf bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe van één nacht voor twee volwassenen op 19 jun. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15 per persoon.
Waar staat Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe?
Dit hotel in Filderstadt ligt en op 5 km afstand van Fildorado, Hohenheimer Gärten en Filderklinik. Ook Lavendellabyrinth en Universiteit van Hohenheim liggen op 5 km afstand. S-Bahnhalte Filderstadt ligt op maar 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hayta Hotel Stuttgart Airport Messe
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 82 beoordelingen
10 - Uitstekend
57
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 82 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 82 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 82 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 82 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ruben de
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het ligt 30min met auto van Stuttgart en 50min met de metro van Stuttgart centrum vandaan. In de omgeving beperkte restaurants. Of ze zijn oud en slecht eten. Er zit wel lekker bezorg tentje om de hoek Bauke genaamd. We hebben geen ontbijt genomen, maar gegeten bij Schill backerei ongeveer 4min met de auto of 20min lopen. Ligt tegen vliegveld aan. Ze hebben een balkon waar je relax je ontbijt kan eten en vliegtuigen kan kijken. Beneden is er parkeerplek voor 6 auto’s en is altijd vol. Een laadpaal staat bijna aan de overkant en kan tot 22kW 3 fase laden. Metro station op loop afstand en kom je overal, meteen er naast is een busstation. Ze zijn de metro lijn aan het verlengen en wordt flink gebouwd. De omgeving is wel beter aan het worden gelukkig was aan de arme kant. Er wordt geïnvesteerd gelukkig. Al met al ok het kost niet veel, maar als je op zoek bent voor doorreis hotel of max 2 dagen dan is het goed te doen. De kamers zijn niet al te groot, maar wel netjes.
Ruben de
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathrin
17 nov 2023
Positief: Voorzieningen
Sehr sauber, sehr schönes und großes Zimmer, sehr leckeres Frühstück
Kathrin
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Silvia
21 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr netter Empfang und Betreuung, sehr sauber, super modern, gutes Frühstück.
Silvia
1 nacht verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Oxo
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable staff really helpful airport shuttle worked a treat
Oxo
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sabine
5 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer, sehr sauber, freundliches Personal
Sabine
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here for just one night whilst attending a concert nearby. Very comfortable, nice staff, excellent shower and a small, but decent breakfast area. Convenient for airport and Filharmonie music venue.
Martin
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Katja
2 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A good place to stay
The staff was very friendly, coffee, and tea was for free almost all day
Katja
1 nacht verbleven in november 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YA YUEH
24 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful journey
It's perfect, clean and safe for my trip here. It would be better if any tour guy list and MRT transportation to lead for short journey :)
YA YUEH
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Adnan
16 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir kommen hier zu zweiten mal.wir sind zufrieden.
Adnan
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Simone
17 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Preis-Leistung-Verhältnis war sehr gut.
Simone
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alex
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bekvämligheter
Personalen var jätte vänliga hjälpte till att visa laddstationer till bilen, att checka in tidigare än avtalat ren och ordning i rummet frukost var väldigt bra med olika alternativ best var kaffet. Tack
Alex
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sebastian
15 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Teilweise war der Verkehr vorm Hotel sehr laut trotz geschlossener Fenster
Sebastian
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eric
4 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean well run hotel with pleasant staff. Included breakfast was outstanding with many hot and cold choices. Rooms were clean and modern, but quite small. Advertised "airport shuttle" was not available when I was there, and apparently, when it is available, it's not free, which is not made clear in the listing. All in all, a good place to stay for a night close to the Stuttgart airport, especially if you enjoy a good breakfast.
Eric
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BrownMud
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1. new, clean, comfort
2. s bahn nearby
3. rossmann nearby
4. staff is very nice
5. breakfast is excellent
6. some restaurants nearby
7. no slipper, toothpaste & toothbrush provided but it’s ok for me, i used to bring these stuff to travel with me
8. u cant boil water inside your room but 2 bottles of sparking water is provided
9. environment near the hotel is good
10. balcony in the end of corridor, u can see stars on the sky if the weather is good
overall is excellent, i enjoy my stay.
BrownMud
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Barry
5 sep 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Needs updating
We found the staff was fantastic.
But and a big but the rooms are very very dated everything was so old. The beds have seen better days.
The bathrooms are from the 70s.
And now for the out side was over grown, so unkempt. It needs a bulldozer to get it back to were it should be.
Barry
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wouter
24 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend hotel
Geslapen op doorreis, we wisten dat we laat zouden aankomen. Even gebeld en er werd netjes uitgelegd hoe we onze sleutel konden krijgen middels een sleutel kluisje. Kamers zijn netjes en schoon. Ontbijt niet overdreven maar prima voor de prijs en genoeg keuze.
Bij het vertrek bleek de accu van onze auto leeg, de dame van de receptie heeft uitstekend geholpen om dit issue op te lossen.
Wouter
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
16 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
...
Lars
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
1 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Business Hotel
Sehr schönes gepflegtes Hotel. Extrem nettes Personal. Super um in die FILharmonie zu laufen.
Gerne wieder!!
Michael
1 nacht verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Uwe
17 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich war sehr erschöpft von der Fahrt und ich konnte mich
ungestört ausruhen, so dass ich das Event, weshalb ich in Filderstadt ganz erfrischt miterleben konnte!
Ich hatte sogar etwas Frühstück auf das Zimmer mitgebracht bekommen, so dass ich auch während ddes Events nicht hungrig war!
Ich liebe begehbare Duschen- ein Haltegriff hatte mir gefehlt, aber das wird schon noch, dafür gibt es keinen "Minuspunkt"
Uwe
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heiko
20 jun 2022
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer und ein tolles Bad
Heiko
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abdelhakim
22 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hôtel pour visiter Stuttgart
Hôtel charmant, en parfait état. Belle décoration, chambres confortables.
Très bon petit déjeuner.
Personnel à l’écoute et très agréable.
L’hôtel se trouve 2 min de la station de train, à une station de l’aéroport et à 20 min env du centre de Stuttgart.
Transports sur Stuttgart peu chers, ce qui permet de laisser la voiture garée à l’hôtel (inclus dans le prix de la chambre) et de visiter la ville.
Nous avons choisi cet hôtel car il est limitrophe avec la zones d’interdiction d’accès aux voitures anciennes (pollution) au centre de Stuttgart
Abdelhakim
3 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Samuel
2 aug 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es war im Zimmer 25 Grad obwohl es draussen unter 20 Grad wahr. Die Fenster kann man nicht aufmachen, da sonst der Lärm zu laut ist.
Samuel
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
13 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
So soll es sein
Super Hotel, nettes freundliches Personal. Unter Coronabedingungen war alles wie es sein sollte.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ines
27 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein super Kurzaufenthalt
Gemütliches Zimmer, modernes kleines Bad, vor allem aber super nette Servicedamen - herzlichen Dank!
Ines
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
26 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ehr freundliches, sauberes Hotel.
Gibt nicht viel zu erzählen. Alles nahezu perfekt.