Hotel Lido La Perla Nera ligt in de historische wijk en aan het strand in Stresa. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Ortameer en Parco Nazionale Val Grande. Daarnaast kun je ook Museo del Paesaggio en Museo Ogliari dei Trasporti bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Giardini Botanici dell'Isola Madre en Parco Avventura zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals kajakken en waterskiën. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Stresa
Viale Lido 15, Stresa, VB, 28838
In de buurt
Isola Bella
20 min. rijden - 3.2 km
Villa La Palazzola
5 min. wandelen - 0.4 km
Stresa Promenade aan het Meer
11 min. wandelen - 1.0 km
Veerboothaven van Stresa
3 min. rijden - 1.8 km
Parco della Villa Pallavicino
4 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
Station Stresa - 12 min. wandelen
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 55 min. rijden
Restaurants
Grand Hotel Des Iles Borromees Stresa
13 min. wandelen
Lo Stornello
19 min. wandelen
Sky Bar
16 min. wandelen
Hemingway Bar
12 min. wandelen
Al Buscion
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Lido La Perla Nera
Hotel aan het meer
Een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Lido La Perla Nera. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Gratis wifi in de kamer, een wasserij en autoverhuur ter plaatse zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice, golfclubs ter plaatse en een 24-uurs receptie
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, parasols en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Binnenzwembad
Bubbelbad
Golfclubs/-uitrusting
Seizoensgebonden buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Aan een meer
Aan het strand
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Strandparasols
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
2 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 15 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 15 oktober tot 31 maart.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 103064-ALB-00001, IT103064A1B37I9CVP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Lido La Perla Nera over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Lido La Perla Nera?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Lido La Perla Nera van één nacht voor twee volwassenen op 17 jun. 2026 min. € 174, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Lido La Perla Nera?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Lido La Perla Nera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Lido La Perla Nera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Lido La Perla Nera?
Dit hotel in Stresa ligt aan het strand, naast een golfbaan en binnen 10 minuten wandelen van Carciano Ferry Terminal, Borromeïsche eilanden en Isola Bella. Ook Giardini Botanici dell'Isola Madre en Villa La Palazzola liggen op 10 minuten wandelen. Station Stresa ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Lido La Perla Nera
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 116 van 306 beoordelingen
10 - Uitstekend
116
Gastenscore: 8 - Goed. 144 van 306 beoordelingen
8 - Goed
144
Gastenscore: 6 - Redelijk. 36 van 306 beoordelingen
6 - Redelijk
36
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 306 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 306 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Henk
14 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima Hotel qua prijs en op loopafstand van het mooie gezellige centrum. Hotel is wel wat gedateerd maar wel schoon en hygiënisch. Jammer dat er geen gezellig bar / lounge bij zit. Dat is echt een gemis. Personeel is uitermate vriendelijk en ontbijt is erg uitgebreid en goed van kwaliteit.
Henk
9 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hans
26 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed de zonnige meerzichtkamer aan het meer bij de bootaanlegplaats naar de eilanden, het kleine maar lekkere zwembad, het vriendelijke personeel. Slecht de steeds uitvallende WiFi.
Hans
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wim
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel dichtbij haventje waar o.a. ook de bootjes naar de eilandjes gaan. In de haven begint ook het mooie wandelpad (ca 1500m) naar het oude stadscentrum.
Ontbijt is eenvoudig en goed. Kamers gedateerd maar wel schoon.
Personeel vriendelijk en behulpzaam.
Wij hebben een mooie tijd gehad.
Wim
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie Anne
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour très agréable dans ce bel hôtel.
Marie Anne
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neil
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly helpful staff, highly recommended
Neil
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marc
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour très a
Marc
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Vera R W C
8 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bom hotel
Bom hotel 1,25 km do centro em frente a um cais para passeio pelas ilhas
Vera R W C
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Owe
1 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt läge och mycket trevlig personal
Owe
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Romuald
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique séjour
Hôtel bien situé au pied des bateaux pour la visite des iles
Un accès à pied à stresa rapide le long du lac
Situation idéale avec parking
Romuald
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steen
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt område hvor man kan gå langs stier og park til Stresa. Roligt område og et godt cafeteria lige overfor. Vi havde booket 3 overnatninger og var meget tilfreds med vores ophold.
Steen
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ROBERTO
14 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soggiorno di due notti. Camera matrimoniale perfetta. Ottima la colazione ed il servizio.
ROBERTO
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leo
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Gute Lage aber die Zimmer etwas ringförmig aber sonst ganz ok
Leo
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
PHILIPPE
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon et chaleureux accueil ! Bien placé pour prendre les navettes vers Isola Bella et Madre
PHILIPPE
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caleb
3 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay at Hotel Lido La Perla Nera!! The breakfast was amazing :) We enjoyed the location of it and being able to walk the promenade into town!
Caleb
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
A
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité/prix
Une localisation parfaite pour prendre le bateau en direction des îles Borromée et pour se promener le long du rivage.
Les chambres sont très bien, mais un peu bruyantes si les voisins ne sont pas discrets.
A
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
frederic
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent service emplacement, tout au top!
Excellent hôtel très bien placé à 10 mn à pied du centre de Stresa. Embarcadère et plage à 100m de l’hôtel. 3 nuits passées sans toucher la voiture et entièrement satisfait du confort de la chambre avec balcon, parking gratuit, propreté et gentillesse du personnel. Petit déjeuner très bon également
frederic
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Monique
13 jul 2025
Nice
Monique
13 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir sind freundlich empfangen worden. Zum Abendessen müssen wir in fie Stadt fahren das war kein Problem.
Das Zimmer war nicht all zu gross, aber angenehm und sauber
Martin
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Annie
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
séjour très agréable dans la chambre 9 avec vue lac. Personnel aimable, petit déjeuner copieux et proprement servi.
Annie
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin frukost. Excellent service.
Peter
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ulla
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugnt område, passade oss för en natt men långt att gå in till restauranger och barer.
Liten trädgård med solsängar, en pool inne men poolen ute saknades- det skulle finnas enligt info på hotel.com. Bra wifi överallt. Bra frukost.
Ulla
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabienne
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sejour au lac Majeur
Sejour au lac Majeur en couple, reservation de 3 nuits
Fabienne
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
jean michel
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Magnifique hôtel de charm avec toutes les commodités :
- Chambre au calme
- Super p'tit déj.
-Parking privé de l hôtel.
- Piscine à disposition.
jean michel
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Benoît
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Stresa la Perla
Sejour agréable à Stresa.
La decoration de l'hôtel est d’une autre époque mais cela lui confere un charme désuet. Localisation au top pour prendre le bateau. Parking tres pratique. Petit déjeuner de qualité.
Benoît
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pamela
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel may be slightly dated but it was clean and comfortable with friendly staff