Geheel appartement

Captivating 1-bed Apartment in Stockholm

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Captivating 1-bed Apartment in Stockholm

Een hotelkamer met twee bedden, een televisie, een bureau met stoel, en uitzicht op de stad.
Een woonkamer met een paarse bank, twee kussens, een abstract kunstwerk in een lijst aan de muur en een plafondlamp.
Een compacte keuken met een witte koelkast, een magnetron en een raam met uitzicht op gebouwen.
Appartement | Privékeuken
Een gang met houten vloeren, witte wanden en een kunstwerk in een lijst.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Captivating 1-bed Apartment in Stockholm

  • Appartement vlak bij Avicii Arena
  • Vlak bij Vasamuseum biedt Captivating 1-bed Apartment in Stockholm alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Captivating 1-bed Apartment in Stockholm bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Keukens, koelkasten en microgolfovens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum, Stockholm, een wijk in Stockholm. Vasamuseum en Het ABBA-museum zijn culturele hoogtepunten. Voor activiteiten in de omgeving ga je naar Stockholm Viking Line Veerbootterminal en Värtahamnen (haven). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tele2 Arena of Friends Arena. Bekijk onze reisgids voor Stockholm
Meer appartementen in Stockholm
Kaart
Stockholm, Stockholm County

In de buurt

  • Een park met een vijver, bankjes, een kiosk en gebouwen op de achtergrond.
    Tegnérlunden
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een brede, historische straat met rode en beige gebouwen, voorzien van gebogen ramen en een helderblauwe lucht.
    Drottninggatan
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historish toren met een spil, een rivier en een stadsgezicht op de achtergrond.
    Stockholm City Conference Centre
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een stadsgezicht met een opvallend gebouw met een groen dak, een klokkentoren en een koepel, omringd door diverse andere gebouwen en een heldere lucht.
    Odenplan
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Oscarsteatern
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Stockholm - 6 min. wandelen
  • Metrostation Centraal - 7 min. wandelen
  • Stockholm (BMA-Bromma) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Internationella Pressklubben
    4 min. wandelen
  • Flippin' Burgers
    5 min. wandelen
  • Vete-Katten
    6 min. wandelen
  • Prime Burgers & Smokehouse
    7 min. wandelen
  • Nomad Swedish Food & Bar
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Captivating 1-bed Apartment in Stockholm?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Captivating 1-bed Apartment in Stockholm inchecken?

Inchecken kan tot: 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Captivating 1-bed Apartment in Stockholm uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Captivating 1-bed Apartment in Stockholm?

Dit appartement ligt in Stadscentrum, Stockholm, op 5 minuten wandelen van Tegnérlunden, Norra Bantorget (plein) en Drottninggatan. Ook Stockholm City Conference Centre en Oscarsteatern liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Centraal ligt op 7 minuten wandelen en naar Metrostation Rådmansgatan is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen over Captivating 1-bed Apartment in Stockholm