Fotogalerie voor CABIN 3 WITH SOAKING TUB





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 317
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
dit hotel ligt aan een rivier in Stevenson. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Columbia River Gorge National Scenic Area en Ainsworth State Park. Daarnaast kun je ook River House Art Gallery en Columbia Gorge Interpretive Center Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een wijnproeverij om te ontspannen en voor het verkennen van grotten om je in te spannen.

Stevenson, WA
In de buurt
- River House Art Gallery - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Columbia Gorge Interpretive Center Museum - 3 min. rijden - 2.8 km
- Bridge of the Gods - 8 min. rijden - 6.5 km
- Skamania Lodge Golf Course - 8 min. rijden - 2.8 km
- Bonneville Lock and Dam - 12 min. rijden - 12.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Backwoods Brewing Company - 6 min. rijden
- The Cabin Drive-Thru - 3 min. wandelen
- La Gula - 8 min. rijden
- East Wind Drive-in - 8 min. rijden
- The Cascade Room - 4 min. rijden
Over deze accommodatie
CABIN 3 WITH SOAKING TUB
Gelijkaardige accommodaties

Bonneville Hot Springs Resort & Spa
Bonneville Hot Springs Resort & Spa
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
8.0 van 10, Zeer goed, 312 beoordelingen
De prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Boutique Cottages in Downtown Stevenson
Cottage 3 is a Newly Built A frame That Sleeps 4
Cottage 3 is a newly built A frame that sleeps 4.
Cottage 3 is a newly built A-frame that sleeps 4. Hotel
Cottage 3 is a newly built A-frame that sleeps 4. Stevenson
100006631