Geheel huisje

Romantikhütte Noffke - Log cabin 24

Fotogalerie voor Romantikhütte Noffke - Log cabin 24

Twee fietsers op een verhard pad, met gras aan weerszijden, een heldere lucht en een gebouw met een toren in de verte.
Een houten slaapkamer met een bed, beddengoed met een ruitpatroon, een schilderij van een landschap en een klein nachtkastje.
Twee personen ontspannen op een houten steiger aan een kalm waterlichaam, met een blauw zonnescherm erboven en een gebouw op de achtergrond.
Een blokhut met schuin dak en een veranda, omringd door gras en bomen.
Een gezellige woonkamer met een rode bank, een zwarte fauteuil en een salontafel. Een flatscreen televisie is aan de muur bevestigd, er is een decoratie in de vorm van een hart en een schilderij van bomen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Romantikhütte Noffke - Log cabin 24

  • Blokhut 24:
    De comfortabel ingerichte houten blokhutten zijn ca. 55 m² groot, elk met twee slaapkamers en een grote woon- / eetkamer. Ze zijn uitgerust zodat u uw vakantie hier ontspannen kunt doorbrengen met vier personen en uw hond. De slaapkamers zijn elk voorzien van een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. Alle huizen zijn uitgerust met telefoon, satelliet-tv, vaatwasser en gratis draadloos internet. De comfortabel ingerichte blokhutten zijn ca. 55 m² groot, elk met twee slaapkamers en een grote woon- / eetkamer. Ze zijn zo uitgerust dat u uw vakantie hier ontspannen kunt doorbrengen met vier personen en uw hond. Onze medewerkers bij de lokale receptie zullen u graag voorzien van extra gebruiksvoorwerpen zoals B. Games, buggy's, babyfoons, babykuipen, kinderstoelen of kinderbedjes zijn beschikbaar. Verder is het mogelijk om onze wasmachines en drogers met munten te gebruiken. Daarnaast kunt u gebruik maken van onze sauna en in de zomermaanden de gratis natuurlijke spa in Stamsried.

    De twee gezellige, solide Tiroolse houten blokhuizen (niet-rokers) in woonkwaliteit zijn absoluut winterbestendig en kunnen het hele jaar door worden gehuurd. De twee hutten bevinden zich in een klein vakantiedorp met 23 andere houten blokhutten op een berghelling boven Stamsried in de buurt van Cham in het natuurpark Oberer Bayerischer Wald. De centrale receptie ontvangt u daar graag. Huisdieren zijn welkom De twee aangrenzende blokhutten liggen aan de rand van het natuuravonturenpark en kunnen ook afzonderlijk worden geboekt. We voorzien u graag van uw eigen parkeerplaats. Tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van een sauna, gratis WiFi, een wasmachine en droger die op munten werken.

    Aankomst is van 15:00 tot 18:00 uur en vertrek is van 07:00 tot 10:00 uur

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit huisje ligt in Stamsried. Bezoek Wutzschleife Golf Course en Perlsee als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Natuurpark Opper-Beierse Woud en Natuurpark Oberpfälzer Wald. Churpfalzpark Loifling en Dahlienlabyrinth Versailles zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Stamsried
Meer vakantiehuisjes in Stamsried
Kaart
Stamsried, Bavaria

In de buurt

  • Een kalm meer omringd door weelderig groen bos en verre bergen.
    Natuurpark Opper-Beierse Woud
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Drachensee
    43 min. rijden - 45.4 km
  • Rodelbaan St. Englmar
    49 min. rijden - 52.1 km
  • Waldwipfelweg
    50 min. rijden - 53.1 km
  • Donau-Arena
    60 min. rijden - 60.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Pösing - 7 min. rijden
  • Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 128 min. rijden

Restaurants

  • Landgasthof Weitzer
    6 min. rijden
  • Pizzeria La Mamma
    12 min. rijden
  • Cafe Bistro Coco
    11 min. rijden
  • Grafenkirchen
    16 min. rijden
  • Hotel - Pension Fleischmann
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Romantikhütte Noffke - Log cabin 24?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Romantikhütte Noffke - Log cabin 24 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Romantikhütte Noffke - Log cabin 24 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Romantikhütte Noffke - Log cabin 24?

Dit huisje in Stamsried ligt op enkele stappen van Natuurpark Opper-Beierse Woud en op 15 km van Burg Schwarzenburg en Wutzschleife Golf Course. Ook Handwerksmuseum Oberpfalz en Natuurpark Oberpfälzer Wald liggen op 15 km afstand.