Geheel appartement

Apartment 17 (ID 388), Germany

Fotogalerie voor Apartment 17 (ID 388), Germany

Een kamer met uitzicht op een veld en een waterpartij.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een klein rond tafeltje met een groene schaal, een zwarte stoel en een raam met gestreepte gordijnen.
Een moderne woonkamer met een bank, eettafel, stoelen en een balkon met uitzicht.
Een moderne woonkamer met een bank, fauteuil en een glazen salontafel. Er is een televisie aan de muur, een boekenkast en een raam met gordijnen.
Een meerlaags gebouw met een parkeerplaats ervoor, omringd door groen en een verre blik op een vlak landschap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 17 (ID 388), Germany

  • uitzicht op zee. Balkon. Sauna. Mooi 2-kamer appartement met ongeveer 45m² op 1 niveau (3. Verdieping, met lift) voor maximaal 4 personen. Op een strandlocatie direct aan de dijk in de wijk Bad in St. Peter-Ording. De strandpromenade ligt recht tegenover het huis en naar alle winkels en restaurants van de spa is het slechts een korte wandeling. Geniet van het prachtige uitzicht over het strand en de zee tot aan de horizon. Ontspanning en ontspanning gegarandeerd door frisse zeelucht en de sauna in het huis. Ideaal voor uw ontspannen vakantie aan de Noordzee! Een kleine hond (tot 20kg) is welkom!Woonkamer met een slaapbank (140x200cm), 2 fauteuils, tv (kabel), dvd-speler, compact stereosysteem met cd-speler en eettafel met 4 stoelen. Directe toegang tot het gemeubileerde, beschutte balkon op het zuidwesten. Aparte keuken met oven, magnetron, vaatwasser en koelkast met vriesvak. Slaapkamer met een tweepersoonsbed (2x 90x200cm) en een grote kledingkast. Badkamer (doucheruimte) met gelijkvloerse douche, toilet, handdoekverwarmer en föhn (de badkamer wordt eind 2019 vernieuwd) Hal met garderobe, spiegel en kast bij de ingang. Parkeerplaats voor het huis. Fietsenstalling (afhankelijk van beschikbaarheid), gemeenschappelijke tafeltennisruimte, gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger tegen betaling, spa met sauna tegen betaling op de begane grond van het huis beschikbaar. Moderne directe verwarming. Gratis wifi Het beddengoed wordt verstrekt. Handdoeken kunnen geboekt worden. Roken is niet toegestaan.

    Aankomst is mogelijk van 15:00 tot 18:00 uur en vertrek van 07:00 tot 10:00 uur.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in St. Peter-Ording. Bezoek culturele hoogtepunten Museum Landschaft Eiderstedt en Nationalparkhaus St. Peter Ording. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Leuchtturm St. Peter-Böhl en Vuurtoren van Westerhever. Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Westküstenpark & Robbinarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor St. Peter-Ording
Meer appartementen in St. Peter-Ording
Kaart
Sankt Peter-Ording, Schleswig-Holstein

In de buurt

  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Strand van Sankt Peter-Ording
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een nat strand met mensen en een hond.
    Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Nationalparkhaus St. Peter Ording
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Uitlaatgebied in het Dorp
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Museum Landschaft Eiderstedt
    3 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Bad St. Peter-Ording - 16 min. wandelen
  • Luchthaven Hamburg Finkenwerder (XFW) - 145 min. rijden

Restaurants

  • Gosch
    10 min. wandelen
  • Ahoi Steffen Henssler St. Peter Ording
    6 min. wandelen
  • ambassador hotel & spa
    9 min. wandelen
  • Deichkind
    10 min. wandelen
  • Auntie Clara
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 17 (ID 388), Germany?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 17 (ID 388), Germany inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 17 (ID 388), Germany uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 17 (ID 388), Germany?

Dit aan het strand gelegen appartement in St. Peter-Ording ligt vlak bij Strand van Sankt Peter-Ording en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Waddenzee en Nationalparkhaus St. Peter Ording liggen op een kwartiertje wandelen. Station Bad St. Peter-Ording ligt op 16 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 17 (ID 388), Germany

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Schöne Wohnung in schöner Lage

Gerne wieder
7 nachten verbleven in mei 2021