Gehele woning
Charming Normandy Cottage with Private Garden, Pets Welcome
Deze cottage in Saint-Denis-le-Vêtu is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Charming Normandy Cottage with Private Garden, Pets Welcome





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4155 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Voisinière no. 3 by Interhome
La Voisinière no. 3 by Interhome
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
8.4 van 10, Zeer goed, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
10789505130
Gite Saint-denis-le-vêtu, 3 Bedrooms, 8 Persons St-Denis-le-Vetu
Over deze buurt

Saint-Denis-le-Vêtu, Normandy
In de buurt
- Coutances-kathedraal12 min. rijden - 11.9 km
- Le Jardin des Plantes Coutances12 min. rijden - 11.9 km
- Château de Gratot15 min. rijden - 18.3 km
- Abbaye de Hambye15 min. rijden - 15.7 km
- Hauteville-sur-Mer Strand22 min. rijden - 21.5 km
Lokaal vervoer
- Station Coutances - 13 min. rijden
Restaurants
- Le Poulailler13 min. rijden
- la Baratte5 min. rijden
- Lady Biere15 min. rijden
- Lady Snack13 min. rijden
- La Table Du Hameau Guilbert13 min. rijden



