Geheel appartement

Jagoda Apartman

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Bar

Over deze buurt

Jagoda Apartman ligt in Blatine-Škrape, een wijk in Split. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Maritiem Museum van Kroatië en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Split
Meer appartementen in Split
Kaart
Krste Odaka 21, Split, Split-Dalmatia, 21000

In de buurt

  • Strand Bacvice
    Strand Bacvice
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Haven van Split
    Haven van Split
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Boulevard van Split
    Boulevard van Split
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Paleis van Diocletianus
    Paleis van Diocletianus
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Split 3 Markt
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Split - 10 min. rijden
  • Split (SPU) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Bar Magan
    7 min. wandelen
  • Makedonska kuća
    4 min. wandelen
  • Restoran Allora
    6 min. wandelen
  • FAT BOAR
    5 min. wandelen
  • BL3ND | Matcha Coffee Cookies
    7 min. wandelen

Over deze accommodatie

Jagoda Apartman

  • Appartement vlak bij Paleis van Diocletianus
  • In de omgeving van Strand Bacvice en Žnjan-strand ligt Jagoda Apartman, waar je geniet van vervoer van/naar de luchthaven. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Gratis parkeerplaatsen

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Waar staat Jagoda Apartman?

Dit appartement ligt in Blatine-Škrape, op 2 km afstand van Split 3 Markt, Strand Bacvice en Paleis van Diocletianus. Ook Boulevard van Split en Haven van Split liggen op 3 km afstand. Split Station ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Split is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed