Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. In dit appartement in Soldano is wifi gratis.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Soldano. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Villa Etelinda en Villa Regina Margherita. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Pallanca Exotische Tuin en Hanbury Botanische Tuinen een bezoekje brengen. Koaland en Hoogland- en transportmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Soldano
Zijn huisdieren welkom bij Soldano Apartment in typical Ligurian house?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Soldano Apartment in typical Ligurian house inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Soldano Apartment in typical Ligurian house uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Soldano Apartment in typical Ligurian house?
Dit appartement in Soldano ligt op 4,9 km van Piatti Tennis Center en op 10 km afstand van Mediterraneo Beach en Bagni La Polena. Ook Bordibau en Villa Etelinda liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Soldano Apartment in typical Ligurian house