Geniet van een ontspannen vakantie in dit historische vakantiehuis in Skagen.
Dit prachtige vakantiehuis in het hart van Skagen zal je verrukken met zijn traditionele stijl. Je voelt de gezellige sfeer van het huis zodra je aankomt. Het historische gebouw is liefdevol gerenoveerd om het authentieke karakter te behouden. De uitnodigende woonkamer met antieke meubels en stijlvolle decoraties nodigt je uit om te blijven hangen. Neem plaats in de comfortabele fauteuils om in alle rust een boek te lezen of je vakantieherinneringen op te schrijven. In de kleurrijke keuken kun je heerlijke maaltijden bereiden. Neem plaats aan de eettafel en geniet van de warme sfeer, die wordt versterkt door het zonlicht dat door de ramen naar binnen schijnt.
Op warme dagen nodigt de liefdevol aangelegde tuin je uit om te genieten van de frisse lucht en de rust. Ontspan op het terras in de schaduw van een boom of neem je ontbijt mee naar buiten. Je kunt verse broodjes kopen bij de nabijgelegen bakker en de populaire slager ligt op een steenworp afstand van je vakantiehuis. Je vakantiehuis ligt aan de achterkant van het Skagen Museum. Breng een bezoek aan het museum of wandel door de idyllische straatjes met hun karakteristieke gele huizen.
dit vakantiehuis bevindt zich in Østerby, een wijk in Skagen, en ligt aan een rivier. Bezoek Gedenkzuil en Huis van Michael en Anna Ancher, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Skagen Sønderstrand en Sandmilen. Skagen Kultur og Fritidscenter en Dino Golf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Skagen
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous home in Skagen with WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Skagen with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous home in Skagen with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous home in Skagen with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Østerby, vlak bij Skagens Museum, Huis van Michael en Anna Ancher en Skagen Bamsemuseum. Ook Gedenkzuil en Kulturhus Kappelborg liggen op 10 minuten wandelen. Station Skagen ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Frederikshavnsvej is het 28 minuten wandelen.