Playa de la Fuente
Hostel met strandbars en een restaurant in El Paredon
Fotogalerie voor Playa de la Fuente





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Comfort slaapzaal, gemengd laden

Comfort slaapzaal, gemengd
Hoogtepunten
Terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Airconditioning
6 badkamers
Comfort slaapzaal, alleen vrouwen
Hoogtepunten
Terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Airconditioning
6 badkamers
Comfort slaapzaal, gemengd
Hoogtepunten
Terras
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Airconditioning
6 badkamers
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Playa de la Fuente ligt vlak bij het strand in El Paredon. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Playa de Puerto San José en Aquamagic. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals paardrijden en het volgen van een ecotour.

3 Avenida Lote 51, Sipacate, Escuintla, 05007
In de buurt
- Playa de Puerto San José - 53 min. rijden - 37.0 km
- Aquamagic - 56 min. rijden - 38.4 km
Restaurants
- Emma - 2 min. wandelen
- Xanadu - 3 min. wandelen
- Cocorí - 3 min. wandelen
- Swell - 3 min. wandelen
- Cafecito Del Mar - 2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Playa de la Fuente
Gelijkaardige accommodaties

Hotel La Iguana Dorada
Hotel La Iguana Dorada
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice
- 24/7 receptie
2.0 van 10, 2 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer GTQ 35–50 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Playa de la Fuente Sipacate
Playa de la Fuente Hostel/Backpacker accommodation
Playa de la Fuente Hostel/Backpacker accommodation Sipacate








