Gehele woning

Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou

Vakantiehuis in Sèvremont

Fotogalerie voor Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou

Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Reisbedje, wifi (toeslag), beddengoed
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Een douche, handdoeken
Een kantoor

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
De huidige prijs is € 185
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou

Vakantiehuis in Sèvremont
Dit vakantiehuis biedt een wasmachine en een eetruimte, naast wifi (toeslag) en een koelkast. Er zijn gemakken als een microgolfoven en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een kantoor.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een eetruimte met eettafels. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Tegen betaling kan wifi op de kamers worden aangeboden.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi (toeslag)

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Kantoor

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

LT7L4U

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Sèvremont nabij pretparken. Bezoek culturele hoogtepunten Château-Fort de Mauleon en Manoir des Sciences de Reaumur. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Funbowling 85 en Le Golf Des Alouettes. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij GlisséO of Parc d'Exposition La Meilleraie. Bekijk onze reisgids voor Sèvremont
Meer vakantiehuizen in Sèvremont
Kaart
Sèvremont

In de buurt

  • Puy du Fou
    Puy du Fou
    16 min. rijden - 17.1 km
  • Château Saint Mesmin
    8 min. rijden - 7.6 km
  • Savonnerie des Collines
    12 min. rijden - 13.3 km
  • Château-Fort de Mauleon
    12 min. rijden - 13.7 km
  • Le Grand Parc du Puy du Fou
    16 min. rijden - 17.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Cerizay - 15 min. rijden

Restaurants

  • Le Kiosque A Pizza
    12 min. rijden
  • Le France
    10 min. rijden
  • Le Casse-Croute Vendéen
    10 min. rijden
  • Auberge Du Mont Mercure
    10 min. rijden
  • Délice d'Inan
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou?

Vandaag, 6 feb. 2026, kost een verblijf bij Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou van één nacht voor twee volwassenen op 1 mrt. 2026 min. € 185,0, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou?

Dit vakantiehuis in Sèvremont ligt op 15 km afstand van Château Saint Mesmin, Centre Aquatique de Pouzauges en Savonnerie des Collines. Ook Château-Fort de Mauleon en Puy du Fou liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over Two houses together 9 pers 15 min Puy du Fou