The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport,
Dit appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 57 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 'Amicorum Parking' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Apartment 'Amicorum Parking' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/SE/706882
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Cerro-Amate, een wijk in Sevilla, en ligt vlak bij een waterpark. Kathedraal van Sevilla en Alcázar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Plaza de España. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympisch Stadion of Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Zijn huisdieren welkom bij The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport,?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport, inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport, uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport,?
Dit appartement ligt in Cerro-Amate, op 0,5 km van Winkelcentrum Los Arcos en op 5 km afstand van Kathedraal van Sevilla en Alcázar. Ook Gran Plaza Sevilla en Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán liggen op 2 km afstand. Gran Plaza ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Amate is het 19 minuten wandelen.
Beoordelingen over The Sevilla Enzo apartment is close to Seville airport,