Geheel appartement

Misterhost Santiago with pool

Fotogalerie voor Misterhost Santiago with pool

Een eetgedeelte met een ronde houten tafel, lichtblauwe stoelen en een potplant.
Een gang die uitkomt in een woonruimte met een bank, een tafel en een plant.
Een zwembad met een witte hek en een helderblauwe lucht op de achtergrond.
Een eethoek met een houten tafel, twee stoelen, een kom en een wijnglas.
Hotelkamer met een bed, twee bedlampen, een groot abstract schilderij en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 450 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Misterhost Santiago with pool

  • MisterHost Santiago Pool:
    The apartment is located between the Jewish quarter and the Santa Cruz neighborhood. 10-minute walk from the Giralda and Reales Alcázares. It has 1 bedroom with a double bed and a private bathroom, a living room with a sofa bed and a kitchen, and a communal terrace with pool. Overlooking a large and quiet area with vegetation that invites relaxation. Perfect location to enjoy the city on foot. Well connected to the airport and bus and train stations. First floor with an elevator.
    Central apartment in a very quiet and quiet area. Perfect for families with children.. Located in a tourist area and surrounded by the main monuments of the city. Once in the apartment you will not need transportation, you can visit all the monuments such as the Cathedral, the Alcazar, the Plaza de España, the Torre del Oro, the Santa Cruz neighborhood, and the Jewish Quarter. Very close to the commercial area Sierpes, Tetouan, Plaza Nueva, where the main commercial brands are located.Very well connected with the airport, train station and buses. Taxi stops and bus lines 4 minutes. The airport bus also has a very close stop.
    It is located in the tourist area so you can walk to the main monuments of the city such as the Cathedral, Alcazar, Archivo de Indias, Plaza de España, Torre de Oro, Triana neighborhood, etc. It is also next to the typical area of tapas bars and the commercial area such as Calle Tetuán, Sierpes and Plaza Nueva where the Town Hall and the main commercial brands are located.
    We can be in touch by mobile messaging or by phone for any questions that may arise during a stay in Seville.
    By walk:5 minutes to the 'Jardines de Murillo'.4 minutes to the 'Plaza de Santa Cruz'.5 minutes to the 'Cathedral and Giralda'8 minutes to the 'Reales Alcázares'.12 minutes to the 'Torre del Oro'.10 minutes the shopping street (Sierpes, Tetuán, etc).Public Parking to 500 meters from the apartment (21,45€/24h)

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000410340005965120000000000000000VFT/SE/090306, VFT/SE/07117
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Casco Antiguo, een wijk in Sevilla, en ligt nabij pretparken. Kathedraal van Sevilla en Alcázar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Plaza de Armas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympisch Stadion of Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán. Bekijk onze reisgids voor Sevilla
Meer appartementen in Sevilla
Kaart
Sevilla, Andalucia

In de buurt

  • Een wentelende voetgangersbrug met gele treden en een gaashek.
    Metropol Parasol
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een binnentuin met een fontein in het midden, omringd door zuilen en potten met bomen.
    Alcázar
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een historische kathedraal met uitgesproken architectuur en een helderblauwe lucht.
    Kathedraal van Sevilla
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een hoge, versierde toren met ingewikkelde patronen en een standbeeld bovenop, omringd door historische gebouwen.
    La Giralda
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een plein met een centraal monument, omringd door bomen en gebouwen op de achtergrond.
    Alameda de Hércules
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Plaza Nueva Tramhalte - 13 min. wandelen
  • Station Sevilla Santa Justa - 14 min. wandelen
  • Sevilla (SVQ-San Pablo) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Alfonsito
    3 min. wandelen
  • Lartesana
    4 min. wandelen
  • Pan y Piú
    6 min. wandelen
  • Patio San Eloy Santa Catalina
    4 min. wandelen
  • Los Coloniales
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Misterhost Santiago with pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Misterhost Santiago with pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Misterhost Santiago with pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Misterhost Santiago with pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Misterhost Santiago with pool?

Dit appartement ligt in Casco Antiguo, op 15 minuten wandelen van La Casa de Pilatos, Kathedraal van Sevilla en Alcázar. Ook La Giralda en Winkelcentrum Plaza de Armas liggen op 2 km afstand. Plaza Nueva Tramhalte ligt op 13 minuten wandelen en naar Archivo de Indias Tramhalte is het 15 minuten wandelen.

Beoordelingen over Misterhost Santiago with pool