Geheel appartement

Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy

Fotogalerie voor Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy

Balkon
Ontspanningsruimte
Balkon
Woon- en eetkamer
Slaapkamer

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy

  • Geniet van alles wat Sestriere te bieden heeft in het Wolf & Deer-appartement! Het appartement ligt aan de rand van het skioord met uitzicht op het bos, biedt plaats aan maximaal 4 personen en is een handige uitvalsbasis, aangezien gasten rechtstreeks vanuit het gebouw het skigebied in en uit kunnen skiën. Tijdens de zomermaanden ligt het vlak bij prachtige wandelroutes en andere voorzieningen.

    Op de eerste verdieping beschikt het appartement over een gezellige open woonruimte met een bank, een flatscreen-tv en een houten eettafel voor 4 personen. Een glazen deur geeft toegang tot een balkon dat direct uitkijkt op de beboste heuvel. Terug binnen, aan het uiteinde van de kamer, bevindt zich een ingerichte kitchenette, voorzien van een inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koffiezetapparaat en een koelkast met vriesvak.

    Slaapgelegenheid
    Slaapkamer 1: De charmante hoofdslaapkamer heeft houten opbergruimte en een kingsize tweepersoonsbed.
    Slaapkamer 2: Deze tweede slaapkamer is voorzien van een uitklapbaar stapelbed en heeft een deur die uitkomt op een overdekt balkon.

    Badkamer
    De aparte, betegelde badkamer is voorzien van een douche, wastafel, bidet, wasmachine en toilet.

    Extra’s
    • Gratis wifi • Balkon • Flatscreen-tv’s • Centrale verwarming • Wasmachine • Haardroger • Rook- en CO-melders • Dicht bij de skipistes en de skilift • Direct in- en uit skiën • Privéparkeerplaats en gratis openbare parkeergelegenheid – auto niet nodig • Huisdieren toegestaan • Kindvriendelijk • Skikluis

    De verwarming is ingeschakeld van 1 november tot en met 30 april

    Locatie
    Sestriere, waar de alpinesportwedstrijden van de Olympische Winterspelen van 2006 plaatsvonden, beschikt over uitstekende faciliteiten voor skiën en snowboarden, met goed onderhouden pistes en liften. Dankzij de ligging van het appartement hebben gasten uitstekende toegang tot de bergen. Er is echter het hele jaar door veel te beleven, niet alleen in de wintermaanden.

    Zomergasten kunnen wandelen door de bossen en over de alpenweiden. Er zijn talrijke mountainbikeroutes voor alle niveaus, en je kunt er ook tennissen, golfen en zwemmen. In de omgeving worden bovendien veel festivals en evenementen voor alle leeftijden georganiseerd, waaronder milieu-initiatieven en culturele avonden.

    Er zijn veel geweldige restaurants en bars in Sestriere, die aan alle smaken en budgetten in de omgeving tegemoetkomen. Voor wie zelf kookt, beschikt Sestriere over supermarkten en kleinere winkeltjes die lokale specialiteiten verkopen.

    De luchthaven van Turijn ligt op 1 uur en 40 minuten rijden van het appartement.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en in de bergen in Sestriere. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Forte di Fenestrelle en Fort van Vauban. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Wintersportplaats Sestriere en Skilift van Capret. Yes Snowboard School en Valle Argentera zijn ook een bezoek waard. De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder snowboarden en wandelen voor de actievelingen onder ons. Bekijk onze reisgids voor Sestriere
Meer appartementen in Sestriere
Kaart
Sestriere

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een modern gebouwencomplex en een hoge toren.
    Wintersportplaats Sestriere
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een historisch stenen fort op een heuvel, met een gracht en weelderige begroeiing.
    Susa Valley
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een modern gebouwencomplex en een hoge toren.
    Chisone-vallei
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Colle Sestriere
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Skilift van Cit Roc
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Oulx - 31 min. rijden
  • Turin International Airport (TRN) - 95 min. rijden

Restaurants

  • Barabba
    8 min. wandelen
  • Robe di Kappa Café
    9 min. wandelen
  • Il Centro Ristorante Pizzeria
    9 min. wandelen
  • La Ciòca
    6 min. rijden
  • Il Capret
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy?

Dit appartement ligt in het centrum van Sestriere, vlak bij Susa Valley, Chisone-vallei en Yes Snowboard School. Ook Colle Sestriere en Jolly liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Wolf & Deer Apartment Ski-In Ski-Out 250m, Sestriere, Italy

8,0

Zeer goed

6,0

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Locatie
Negatief: Accuraatheid advertentie

Reasonable ski apartment near slopes & centre

Apartment was warm, adequately equipped, near slopes but definitely not ski-in/ski-out. Parking a bonus but only suitable for a small car. Unfortunately sound insulation between apartments is very poor.
7 nachten verbleven in maart 2025