Hôtel les Eucalyptus ligt aan het strand in Serra-di-Ferro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Filitosa Corsicaanse Prehistorische Site en Église Notre-Dame de la Miséricorde (kathedraal). Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Les Bains de Baracci en Phare de Senetosa. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, waterskiën en windsurfen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Porto Pollo
Porto Pollo, Serra-di-Ferro, Corse-du-Sud, 20140
In de buurt
Zuid-Corsica Stranden
11 min. wandelen - 1.0 km
Plage de Cupabia
14 min. rijden - 11.9 km
Plage de Propriano
34 min. rijden - 25.7 km
Plage de Porto Pollo
2 min. wandelen - 0.2 km
Étang de Tanchiccia
2 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Ajaccio - 47 min. rijden
Ajaccio (AJA-Napoleon Bonaparte) - 69 min. rijden
Restaurants
Restaurant La Paillote - Hôtel Marinca & SPA
Le Corsaire
22 min. rijden
Crêperie Sole e Mare
22 min. rijden
Le Rescator
21 min. rijden
La Marine
Over deze accommodatie
Hôtel les Eucalyptus
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Hôtel les Eucalyptus en geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin. Met een ligging aan het strand en mogelijkheden om te varen met een motorboot is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Naast een bibliotheek en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een outdoor tennisbaan en een kluis bij de receptie
Motorboten ter plaatse, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel les Eucalyptus bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 36 cm met digitale zenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Bibliotheek
Eigen motorboot
Motorbootvaren
Outdoor tennisbaan
Paardrijden/paardenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Aan het strand
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 1965
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 36 cm met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 14 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel les Eucalyptus?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel les Eucalyptus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel les Eucalyptus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel les Eucalyptus?
Dit hotel in Serra-di-Ferro ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Plage de Porto Pollo en Zuid-Corsica Stranden. Ook Plage de Cupabia en Étang de Tanchiccia liggen op 5 km afstand.