Geheel appartement
Local tax 3 Eur Guest for Night
Fotogalerie voor Local tax 3 Eur Guest for Night





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Kirchenwirt Maria Schutz
Kirchenwirt Maria Schutz
- Inclusief ontbijt
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 100 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 100 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Local Tax 3 Eur For Night
Art im Semmering up to 8 Guests
Local tax 3 Eur Guest for Night Apartment
Local tax 3 Eur Guest for Night Semmering
Local tax 3 Eur Guest for Night Apartment Semmering
Over deze buurt
Ghegastrasse 4, 4, Semmering, Lower Austria, 2680
In de buurt
Zauberberg-skiresort13 min. wandelen - 1.1 km- Semmering Spoorlijn5 min. wandelen - 0.4 km
- Informatiecentrum spoorwegen Semmering8 min. wandelen - 0.7 km
- Kerk van Semmering10 min. wandelen - 0.9 km
- Zauberberg Kabinenbahn19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Semmering Station - 11 min. wandelen
- Vienna International Airport (VIE) - 72 min. rijden
Restaurants
- Seewirtshaus5 min. rijden
- Landzeit Schottwien8 min. rijden
- Zauberbar5 min. rijden
- Berghof4 min. rijden
- Cafe Pub Iglu Pinguin5 min. rijden








