Gelegen in Sellin, heeft het vakantie appartement Typ 3 Ferienwohnung 22 alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, een tv, een wasmachine, een droger, een spelcomputer en strand-/badhanddoeken. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: handdoeken. Deze vakantiewoning beschikt over een eigen balkon om 's avonds te ontspannen.
De pier en het strand liggen op slechts 800 meter afstand. Op de hoek van de Hauptstraße en de Granitzer Straße vindt u een fietsverhuurwinkel. Een bakker en een restaurant liggen beide om de hoek, terwijl een supermarkt en een recreatiezwembad te vinden zijn op 1 km van het pand. Het treinstation Rasender Roland ligt ook vlakbij.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Maximaal 1 hond of 2 kleine honden (met een schouderhoogte van minder dan 25 cm) zijn toegestaan.
Barbecueën op het balkon is niet toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze accommodatie beschikt over energiebesparende verlichting.
Deze accommodatie beschikt over een handig self check-in systeem.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om uw verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
- Huisdieren toegestaan betaling 25,00 € per huisdier
Gelijkaardige accommodaties
Pool and sauna with a view of the sea, right on the pier - FIRST Sellin FeWo 2.3 -
Sellin
Pool and sauna with a view of the sea, right on the pier - FIRST Sellin FeWo 2.3 -
dit appartement ligt in Sellin. Bezoek culturele hoogtepunten Bernsteinmuseum Sellin en Mönchgüter Museen. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tauchgondel Sellin en AHOI! Rügen Spa- & Waterpark. Dünengolf Göhren en Irrgarten zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Sellin
Restaurants "Palmengarten, Kaiserpavillon und Balticsaal
11 min. wandelen
Inselparadies
5 min. rijden
Gran Cafe Italia
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 323, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment '22' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Sellin ligt op 10 minuten wandelen van Bernsteinmuseum Sellin en Seebrücke Sellin. Ook Kurpark Friedensberg en AHOI! Rügen Spa- & Waterpark liggen op 10 minuten wandelen.