Mooi appartement met ongeveer 100m2 ongeveer 30 km van het centrum van Lissabon, het heeft 2 slaapkamers met elk een tweepersoonsbed dat rustig plaats biedt aan 4 gasten en met de mogelijkheid om 2 extra kinderen op een slaapbank, met keuken uitgeruste wi-fi eet / woonkamer gratis, tv met lokale zenders, en gemakkelijke toegang tot alle soorten voorzieningen zoals snelwegen, lokale keuken, winkelcentra, markten, vervoer, zeer rustige plek voor vakantie.
dit appartement ligt in Seixal. Kathedraal van Lissabon (Se) en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Avenida da Liberdade. LxFactory en Nationaal natuurhistorisch museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seixal
Zijn huisdieren welkom bij Paio Pires apartment rental?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Paio Pires apartment rental inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Paio Pires apartment rental uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Paio Pires apartment rental?
Dit appartement in Seixal ligt op 15 km afstand van Golfclub van Aroeira, Winkelcentrum Almada Fórum en Cristo Rei. Ook Golf Aroeira en Praia da Fonte da Telha liggen op 15 km afstand.