Anchor Guesthouse ligt in Secunda. Bezoek Ster-Kinekor Secunda en Graceland Golf Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Vinkedam en Bleshoenderdam. Bekijk onze reisgids voor Secunda
Bij Anchor Guesthouse zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een entertainmentruimte buiten en een bar.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), tuinmeubelen en bagageopslagruimte
Barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
2 badkamers met een regendouche of een bubbelbad plus gratis toiletartikelen
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.00 uur: ZAR 80 voor volwassenen en ZAR 50 voor kinderen
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
35 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Buiten
Barbecue
Entertainmentzone buiten
Tuin
Tuinmeubels
Spa
Spadiensten
Meer
Aparte rookruimtes
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Matras van memory foam
Badkamer
2 aparte privébadkamers
Bad of douche
Bubbelbad of regendouche
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 32 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan ZAR 150.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan ZAR 150.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: ZAR 300.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer ZAR 80 voor volwassenen en ZAR 50 voor kinderen
Toeslag voor babybed: ZAR 150.0 per dag
Toeslag voor extra bed: ZAR 150.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Anchor Guesthouse Secunda
Anchor Guesthouse Guesthouse
Anchor Guesthouse Guesthouse Secunda
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Anchor Guesthouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Anchor Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Anchor Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Anchor Guesthouse?
Dit pension in Secunda ligt op 15 minuten wandelen van Vinkedam en Eendedam Park. Ook Hamerkopdam en Ster-Kinekor Secunda liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.