Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)

Fotogalerie voor Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)

Een moderne villa met een zwembad, een terras en een open haard van baksteen.
Een overdekt terras met een eettafel voor vier personen, omringd door stoelen. Er staan potplanten met bloemen op de tafel en er is uitzicht op groen buiten.
Een keuken met raam, kasten en fornuis.
Een zwembadgedeelte met een betegeld zonnedek, omringd door weelderige begroeiing en bloeiende planten.
Een netjes opgemaakt bed met kussens, een bedlampje, een dressoir met spiegel en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)

  • De villa ligt in een heel rustige buurt, in de woonwijk Perd'e Sali - Porto Columbu. Het huis is ingericht en uitgerust om aan de behoeften van gezinnen met kleine kinderen te voldoen.
    Het dichtstbijzijnde strand is Porto Columbu, op minder dan 150 meter van het huis. Een heerlijke wandeling van 10 minuten brengt je naar de charmante jachthaven van Perd'è Sali, waar je een kinderspeelplaats, een pizzeria en steakhouse, een ijssalon, een bar en een verhuurservice voor rubberboten vindt. Op minder dan 5 km afstand ligt de beroemde 18-holes golfbaan Is Molas, en het centrum van Pula, met zijn restaurants, markten, ijssalons en allerlei soorten winkels, ligt op slechts 5 minuten van het huis.
    Het huis heeft twee verdiepingen en is onlangs gerenoveerd en ingericht met alle comfort om er het hele jaar door van te genieten: in elke kamer is er airco (warm en koud) aanwezig, evenals horren. Het is uitgerust met een vaatwasser en wasmachine, een elektrische oven en magnetron, en tot slot is er buiten, naast het terras, een prachtig ingerichte barbecueplaats. Tot slot biedt de grote patio met uitzicht op de tuin een heerlijke plek waar je kunt genieten van gezellige momenten en ontspanning. Je kunt zowel in de tuin als buiten parkeren, op een groot terrein voor de villa.
    Het dichtstbijzijnde strand ligt op ongeveer 150 meter afstand en is te voet in minder dan 2 minuten te bereiken. Vlakbij, op slechts enkele minuten rijden, liggen de mooiste en bekendste stranden van Zuid-Sardinië, zoals Nora (met zijn archeologische vindplaats en de overblijfselen van de oude Fenicische stad, en het lagune-park, een opvangcentrum voor walvisachtigen) en vervolgens Santa Margherita, Chia, Teulada en Capo Malfatano.
    Het waterpark ‘Blufan’ in Villa San Pietro ligt op 3 km van het huis, en de prachtige stad Cagliari, de hoofdstad van Sardinië, ligt op minder dan 30 km afstand. De volgende diensten zijn bij de huurprijs inbegrepen: beddengoed en handdoeken; toiletartikelen; strand- en zwembadhanddoeken. De schoonmaakdienst is gratis bij een verblijf van meer dan 14 nachten en bestaat uit het schoonmaken van het huis gedurende ongeveer 3 uur; bij kortere verblijven is de dienst op aanvraag beschikbaar tegen een kleine meerprijs. Extra beddengoed is verkrijgbaar tegen een kleine vergoeding van € 12 per persoon.
    Alle kinderen zijn altijd van harte welkom in ons huis: we bieden ze gratis een kinderbedje met zijhekken en een kinderstoel aan. Er zijn tal van bordspellen, strandspelletjes en speelgoed beschikbaar voor onze jongere gasten. De kosten voor de eindschoonmaak zijn inbegrepen in de huurprijs en worden bij het boeken betaald. Er geldt een extra vast bedrag voor airconditioning, gas en elektriciteit, dat je bij aankomst in de accommodatie contant moet betalen: dit bedrag is € 25 per nacht (€ 175 per week).
    Tot slot is een borg van € 400,00 vereist, die je bij aankomst contant moet betalen en die je bij vertrek, na het uitchecken, terugkrijgt. Inchecken kan op de dag van aankomst tussen 14.00 en 22.00 uur. We doen ons best om rekening te houden met andere tijden dan hier vermeld, maar dit moet je wel van tevoren aangeven bij het boeken. Voor inchecken 's avonds (na 22.30 uur) geldt een toeslag van € 80,00. Tot slot vragen we je om op de dag van vertrek uiterlijk om 10.00 uur uit te checken, zodat we het huis kunnen opruimen en klaarmaken voor de volgende gasten.
    Vanwege de maatregelen tegen het COVID-19 kan de in- en uitcheckprocedure langer duren en ingewikkelder zijn dan normaal, omdat alle kamers en het servies grondig moeten worden ontsmet. We raden je daarom aan om contact op te nemen met de verhuurder voordat je boekt.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt nabij pretparken en vlak bij het strand in Sarroch. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Archeologisch Gebied van Nora en Torre del Coltellazzo. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals BluFan Water Park en Laguna di Nora-aquarium een bezoekje brengen. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sarroch
Meer vakantiehuizen in Sarroch
Kaart
Pula, Sardinia

In de buurt

  • Een kustplaats met kleurrijke gebouwen, een haven vol boten en een opvallende historische toren.
    Haven van Cagliari
    41 min. rijden - 43.4 km
  • Een kustplaats met een strand, boten en een jachthaven.
    Poetto-strand
    54 min. rijden - 50.2 km
  • Portu Columbu
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Spiaggia di Nora
    29 min. rijden - 9.8 km
  • Spiaggia di Santa Margherita di Pula
    35 min. rijden - 19.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Cagliari - 32 min. rijden
  • Cagliari (CAG-Elmas) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Buddha Bar
    8 min. rijden
  • Nora Bar Pizzeria
    13 min. rijden
  • Su Nuraghe Bar Ristorante Pizzeria Gelateria
    6 min. rijden
  • L'antico caffè
    7 min. rijden
  • Da Giancarlo
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula) over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Sarroch ligt bij de zee, op 5 km afstand van Portu Columbu, BluFan Water Park en Museo Civico Giovanni Patroni. Golf van de Engelen ligt op 4,9 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa with housekeeper 200 m from the sea in Porto Columbu (1 km from Pula)

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,4

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 61 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 61 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
My husband and I had a great time in Sardinia. The property was clean and well-stocked. Rosario was very nice and messaged us throughout the week with instructions on putting out the garbage. We enjoyed the pool; it was very clean and well-kept. The house was conveniently located near several places that we wanted to visit. We enjoyed our stay in Sardinia.
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Super Haus mit Pool

Super nette Vermieterinn, tolles Haus, schöne Gegend, würden wieder buchen
14 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Alles war perfekt – eine schöne und saubere Villa. Die Gastgeberin ist einfach klasse, herzlich und hilfsbereit. Wir haben uns sehr wohlgefühlt und kommen gerne wieder!
8 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wir waren rundum zufrieden.Es war Alles sehr sauber und auch die Ausstattung in der Küche war sehr gut Die Vermieterin der Villa war sehr sehr freundlich und hilfsbereit. Ein perfekter Urlaub
13 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect Sardinian Getaway

Our stay at the villa was fantastic! Valeria was such a gracious host and made the check-in process a breeze. The property’s is literal steps from the ocean (you can see it from the villa!). The town of Pula has many restaurants and attractions and is about a 5 minute drive. Wonderful stay all around!
6 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfekte Auszeit 👍

Wir waren das erste Mal auf Sardinien und haben dank Valeria sofort einen wunderschönen Start in den Urlaub bekommen. Das Haus ist sehr liebevoll eingerichtet und es hat nichts, gefehlt.
10 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Wunderschönes Ferienhaus direkt am Meer

Wir waren richtig begeistert von dem praktischen und wirklich hübsch eingerichteten Haus. Wir konnten vom Bett aus das Meer sehen und hören. Valeria hat uns sogar gekocht als wir angekommen sind, uns herzlich willkommen geheißen und alle Fragen beantwortet. Wir haben besonders den Pool, die Nähe zum Strand und die Privatsphäre genossen.
11 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Soggiorno Luglio 2023

Era la nostra prima vacanza in Sardegna. La Sig.ra Valeria è squisita e la sua casa super accogliente. Siamo stati molto bene. Hrazie di tutto.
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super schöner Urlaub!

Valeria ist super nett und sehr hilfsbereit und bemüht. Alles wie auf den Bildern beschrieben. Kommen gerne wieder!
10 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Vacanze all'insegna del relax

Sono stato in questa villetta con la mia famiglia ad agosto.Valeria ci ha accolto con delle prelibatezze della Sardegna!Ci ha preparato anche il sugo (buonissimo).La casa è davvero pulita ed arredata con gusto..Il giardino è curato e la piscina è una vera chicca!verachicca!
13 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

A home away from home

Valeria was amazing. Excellent communication, some lovely home made treats on arrival, lots of great recommendations for the local area. The house has everything you need for your stay. Sitting under the covered patio by the pool with the cool breeze in the afternoon was so relaxing. Highly recommended.
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Très jolie maison !

Un excellent séjour dans cette très jolie maison. Une décoration soignée, une terrasse très agréable, une vue sur mer depuis la terrasse de la chambre, une belle piscine et même un trampoline pour les enfants ! Valeria a été très accueillante. Proximité en voiture de très jolies plages, très bien située pour découvrir le sud-ouest de la Sardaigne. Nous recommandons !
8 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Place of relaxation

We were a group of 4 people and wanted to explore the south of sardinia in a relaxed manner. The accommodation is the perfect place for this. The house, the garden and the pool were clean. The kitchen was equipped with everything you need to cook. Communication with the owner was very good.
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great relaxing time in Porto Columbu

This was exactly what we had been looking for, a nice villa with a swimming pool close to the see. We had wonderful relaxing time there, very cosy. Pula is very close with all needed grocery stores. A car is strongly recommended, and gives access within half an hour to all the marvelous beaches south of Nora/Chia (Exceptional in May before it gets too crowded) Valeria has been a wonderful host, extremely responsive and supportive even during the week end. The stay was a full success and we can only recommend this place.
9 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great house in Sardinia

Valeria was an excellent (and generous) host - started us off right with some local foods (just what we needed after the trip over). The house is very nice, exactly as pictured, on a quiet street in a very comfortable neighborhood - great for walking and very close to beach (little rocky). Nearby Pula has all the shopping, restaurants and gelato we needed. Nice sandy beach in Nora. Mornings on the beach, afternoons in the pool, great food and wine the rest of the day - we all enjoyed the stay very much.
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wunderschönes Ferienhaus mit neuem Pool in ruhiger Lage

Ideal für Familien zum ruhigen Entspannen in traumhafter Lage. Das Haus ist voll ausgestattet, mit allem was eine Familie benötigt. Vervollständigt wird das Ganze durch die herzliche und persönliche Betreuung durch die Vermieterin. (Vielen Dank Valeria, für die leckere Pasta und Soße zum Empfang!) Schöne Strände -wie z. Bsp. in Chia - sind innerhalb von 30 Minuten zu erreichen. Wir haben den Urlaub sehr genossen und uns gut erholt. Vielen Dank für die schöne Zeit.
7 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Das Haus ist sehr zu empfehlen.

Wir waren vom ersten Tag ab sehr zufrieden. Der Check-in und die weitere Kommunikation mit Valeria war sehr herzlich und angenehm. Die Ausstattung des Hauses lässt keine Wünsche offen. Die Klimaanlage hat perfekt funktioniert, was in anderen Häusern nicht selbstverständlich war. Der Ausblick vom oberen Balkon auf das Meer, war auch traumhaft. Ein kleines Ärgernis waren die Moskitos, sobald man das Haus verlassen hat, wurde man gestochen.
16 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great time in Pula

We had a really beautiful time in Sardegna. Beginning with the warm welcome from Valeria in her great equiped house. She cooked for us a great Sardegnian tomato / sausage-sauce. We also enjoyed the local specialities which she arranged when we arrived at the house. Everything was easy and uncomplicated during check-in and also check-out. We esteemed her tipps for beaches and restaurants in the region. We loved also to go to Pula in the evening for Apéro‘s or icecreams. Really nice! Thank you Valeria!
11 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken en communicatie

Villa stay near Pula

Valeria was lovely to deal with and the villa itself was really nice - as was the garden area. The listing states '1km from Pula', but this is a little misleading as you cannot walk into the town from the villa - it would take well over an hour. Unfortunately there was a lot of building work next door during our stay which of course is not the fault of the owners of the villa! Again, I'd stress the villa itself and dealing with Valeria was great. Our 1 year old toddler loved it!
8 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Superb Sardinian house with pool and sea view

The owner is excellent, meeting us at the property to welcome us and providing lots of useful information and a very generous selection of starting off food supplies and cold drinks including local beer- a lovely touch adding to the welcome. The property is beautifully clean and presented. The kitchen is very well stocked with crockery and utensils. A definite home from home. We wanted for nothing. There is a large shady veranda for eating and comfy sofas overlooking a very neat garden and wonderful pool. The aircon was very efficient. It is situated in a quiet and friendly neighbourhood with a small beach just along the lane. The housekeeper was very discreet. We loved the house, location and everything about our holiday. This property is a real Sardinian gem!
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Valeria ist eine herzerwärmende Person. Sie hat das Haus liebevoll gestaltet und uns sehr herzlich aufgenommenDer Kontakt war einfach und unkompliziert und sie stand jederzeit für Fragen oder mit Hilfe zur Verfügung. Das Haus ist großartig, noch viel schöner, als auf dem Bildern. Ich vermisse jetzt schon das Küchen Equipment .Alles ist sauber und man vermisst absolut nichts. Von der Schlafzimmerterrasse einen Blick aufs Meer, der Weg beträgt 200m. Nachts hört man das Meeresrauschen, es ist fantastisch. Der karibische Strand Chia ist 20 min entfernt und absolut zu empfehlen . Pula( 5min entfernt) bietet an Infrastruktur Alles, was man braucht( Restaurants, Ärzte, Shops, Supermärkte, Wochenmarkt). Wir waren mit unserer Tochter (7jahre) und zwei Freunden dort und es wurde für jeden etwas gebotenZum Beispiel auch Turtle Rescue in Nora. Wir hatten eine fantastische Zeiz und würden immer wieder kommen.
11 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Dream holiday that we will be repeating!!!

We went to Sardinia for a wedding and decided to make it a weeks holiday with our 2 and a half and nearly 5 year old daughters. We were taken by the location and the look of the villa. Before arrival the communication with the host Valeria was very good with every detail or question very well explained. Since our arrival Valeria made us feel very welcome into her home and got freshly made Italian pasta which it was a treat after a very early flight from the UK. The house is perfect for a relaxing holiday with kids, with a perfect outside area with bbq and pool and a lovely outside shower. The beach is just a 3m walk away. The house is very secured for kids with locking gates so it’s the neighbourhood. We had a rental car and we visited the surroundings areas which some of them make you feel like you are in the Caribbean but we actually enjoyed being just in the house and chilling. We will be definitely coming back again. Thank you Valeria and Gianetto for your hospitality and for sharing your house with us.
5 nachten verbleven in mei 2023
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

geweldig, nogmooier dan de foto's laten zien

Wij zijn vandaag terug gekomen uit sardinie. Prachtige omgeving, heel mooi huis en hele gastvrije eigenaresse. Bij aankomst lagen er heerlijke hapjes op ons te wachten. Kinderen hebben zich goed vermaakt in de tuin met het zwembad en de trampoline. Het strand is vlakbij en het plaatsje Chia op ongeveer 25 min is zeker een aanrader met zijn prachtige stranden. Een vakantie om nooit meer te vergeten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

wundervoller Urlaub in perfekter Lage

Der Aufenthalt in Valerias wunderschöner Unterkunft ließ keine Wünsche offen. Valeria ist eine sehr hilfsbereite und sympathische Gastgeberin. Für unsere Ankunft hat sie sardische Spezialitäten und Getränke vorbereitet. Es fehlte im Haus an nichts. Zudem hat sie uns hilfreiche Tips für Ausflugsziele in der Umgebung geben können. Vielen Dank!
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

superb house for a perfect holiday

this house is ideal for spending a dream vacation in Sardinia. the swimming pool is very pleasant and the host is at our disposal to ensure that everything goes perfectly. 10/10
7 nachten verbleven in juli 2023