Gehele woning·Particuliere eigenaar
2 Villas - heated pools - 17/20 pers. - 500m from town center
Villa met een buitenzwembad in Sarlat-la-Canéda
Fotogalerie voor 2 Villas - heated pools - 17/20 pers. - 500m from town center





Gehele woning
8 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 20
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa d'Elsa - 4/8 pers. - heated pool - 400m from historic town center
Villa d'Elsa - 4/8 pers. - heated pool - 400m from historic town center
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Vous devrez respecter les lieux et le quartier
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Sarlat-la-Canéda, Dordogne
In de buurt
- Cathédrale Saint-Sacerdos de Sarlat11 min. wandelen - 0.9 km
- Office de Tourisme Sarlat Périgord Noir11 min. wandelen - 0.9 km
- Maison de la Boétie11 min. wandelen - 0.9 km
- Place du Marché aux Oies11 min. wandelen - 0.9 km
- Manoir de Gisson11 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
- Station Sarlat - 7 min. rijden
- Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne) - 57 min. rijden
Restaurants
- Maison Massoulier9 min. wandelen
- La Cremerie8 min. wandelen
- Le Plamon9 min. wandelen
- Cafe - Bar de la Salamandre8 min. wandelen
- Le Comptoir Authentique9 min. wandelen








