dit appartement ligt in Higashi, een wijk in Sapporo. Nijo markt en Winkelstraat Tanukikoji zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Odori-park verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Sapporo Dome of IJsstadion van Makomanai Sekisui Heim. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1471935
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij UTOPIA / Sapporo City Hokkaidō?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij UTOPIA / Sapporo City Hokkaidō inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij UTOPIA / Sapporo City Hokkaidō uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat UTOPIA / Sapporo City Hokkaidō?
Dit appartement ligt in Higashi, op 15 minuten wandelen van Soseigawa-park en Universiteit van Hokkaido. Ook Nijo markt en Winkelstraat Tanukikoji liggen op 2 km afstand. Station Kita-jusanjo-higashi ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Kita-juni-jo is het 11 minuten wandelen.