Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Kahraman Dağ EVi
Deze chalet beschikt over een buitenzwembad, een 24-uurs receptie en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook houtskoolgrills.
Kahraman Dağ EVi heeft 4 kamers. In deze chalet in Sapanca is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Recreatieve voorzieningen van deze chalet bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Slaapkamers
2 slaapkamers
Buiten
Gratis brandhout
Houtskoolbarbecue
Outdoor entertainmentgebied
Tuin
Tuinmeubels
Volledig omheind
Vuurplaats
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kahraman Dağ EVi Chalet
Kahraman Dağ EVi Sapanca
Kahraman Dağ EVi Chalet Sapanca
Over deze buurt
Kahraman Dağ EVi ligt in Sapanca. Geniet van de prachtige natuur bij Gölya Natuurpark en Sapanca meer Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Ercan Park en Ada Karting. Cultureel Centrum BKM van Sakarya en Planetarium van Serdivan zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sapanca
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Kahraman Dağ EVi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Kahraman Dağ EVi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Kahraman Dağ EVi?
Deze chalet in Sapanca ligt op 10 km afstand van Sapanca Plein, Sapanca Yeni-moskee en Sapanca meer Park. Ook Ercan Park en NG Sapanca Bedesten liggen op 10 km afstand.