Gehele woning·Particuliere eigenaar

Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.

2.0-sterrenaccommodatie
Vakantiehuis in Embu-Guaçu

Fotogalerie voor Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.

Zwembad
Dineren
Een oven, een kookplaat
Details aan de buitenkant
Televisie

Gehele woning

4 slaapkamers5 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Zwembad
  • Barbecue
  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 165
inclusief belastingen en toeslagen
5 dec - 6 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.

Vakantiehuis in Embu-Guaçu
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een wasserij over barbecues. Dit vakantiehuis biedt 5 badkamers en een wasmachine, naast een kookplaat en een televisie.
Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Douche
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 60 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Embu-Guaçu, SP

In de buurt

  • Parque das Cerejeiras - 25 min. rijden - 18.0 km
  • Autodromo de Interlagos - 35 min. rijden - 30.3 km
  • Transamerica Expo Center - 41 min. rijden - 34.6 km
  • São Paulo Expo - 44 min. rijden - 57.3 km
  • Avenida Paulista - 52 min. rijden - 56.3 km

Lokaal vervoer

  • Station São Paulo Autodromo - 29 min. rijden
  • Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 65 min. rijden

Restaurants

  • ‪Pastel do Japonês - ‬9 min. rijden
  • ‪Rancho 47 Espetaria - ‬7 min. wandelen
  • ‪Feijão de Corda - ‬4 min. rijden
  • ‪Bar Do Bigode - ‬4 min. rijden
  • ‪Varanda Restaurante E Emporio - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.?

Vandaag, 3 dec. 2025, kost een verblijf bij Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything. van één nacht voor twee volwassenen op 5 dec. 2025 min. € 164,64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.?

Dit vakantiehuis in Embu-Guaçu ligt op 32 km afstand van Autodromo de Interlagos, Parque da Mônica en Interlagos winkelcentrum. Ook São Paulo Expo en Vibra São Paulo liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen over Chácara Valadao, our property in Embu Guaçu, 800 meters from the center. Close to everything.