Gehele woning·Particuliere eigenaar
HOUSE WITH 1,406M GARDEN GUEDALA SP
Dit vakantiehuis biedt onder andere een bubbelbad. Je vindt het nabij Morumbi-stadion.
Fotogalerie voor HOUSE WITH 1,406M GARDEN GUEDALA SP





Gehele woning
5 slaapkamers8 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Wake up to the birdsong!
Wake up to the birdsong!
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
De prijs is € 295
inclusief belastingen en toeslagen
23 jan - 24 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
Jardim Guedala São Paulo, SP
In de buurt
- São Luiz Morumbi Ziekenhuis5 min. wandelen - 0.4 km
- Ziekenhuis Albert Einstein Israelite14 min. wandelen - 1.2 km
- Garden City Mall19 min. wandelen - 1.6 km
- Winkelcentrum JK Iguatemi5 min. rijden - 1.8 km
- Avenida Engenheiro Luís Carlos Berrini5 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Station Butanta - 4 min. rijden
- Station São Paulo Pinheiros - 5 min. rijden
- Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 20 min. rijden
Restaurants
- McDonald's5 min. wandelen
- Restaurante das Cúpulas15 min. wandelen
- Quintal Da Band7 min. wandelen
- Fresto Food14 min. wandelen
- Quitanda Tomio19 min. wandelen