Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Casa com Piscina Para Eventos
Dit vakantiehuis beschikt over een buitenzwembad, een bubbelbad en een wasserij. Je vindt er ook barbecues. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De kitchenette is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)).
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Kitchenette
Blender
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2,5 badkamers
Douche
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Videogames
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Jardim Maragogipe, een wijk in Itaquaquecetuba. Shopping Bonsucesso en Patteo Urupema Winkelcentrum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Mario do Canto Natuurpark en Parque Estadual da Cantareira verkennen. Itaim Paulista Cultureel Centrum en Centro Cultural Colorado Monteiro Lobato zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Itaquaquecetuba
Internationale luchthaven Governor André Franco Montoro, (GRU), São Paulo/Guarulhos, Brazilië - 36 min. rijden
Restaurants
Bakery & Gourmet (B&G)
2 min. wandelen
McDonald’s
4 min. rijden
Recanto Do Moraes
4 min. rijden
Restaurante Sabor Gaucho
4 min. rijden
Habib's
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa com Piscina Para Eventos over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa com Piscina Para Eventos?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Tot hoe laat kan ik bij Casa com Piscina Para Eventos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa com Piscina Para Eventos?
Dit vakantiehuis ligt in Jardim Maragogipe, op 2,3 km van Morro do Cruzeiro en op 4,5 km van Museu Municipal de Itaquaquecetuba. Ook Mario do Canto Natuurpark en Ipiranga Arujá Ziekenhuis en Kraamkliniek liggen op 10 km afstand.