Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apt Amplo e bem Localizado Entre o Shopping Higienópolis e o Parque Buenos Aires
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Avenida Paulista.
Fotogalerie voor Apt Amplo e bem Localizado Entre o Shopping Higienópolis e o Parque Buenos Aires





Geheel appartement
2 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6132 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Swimming pool apartment. High standard for family or business people! 4 minutes from the subway!
Swimming pool apartment. High standard for family or business people! 4 minutes from the subway!
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt

Santa Cecilia São Paulo, SP
In de buurt
Avenida Paulista19 min. wandelen - 1.6 km- Higienopolis Shopping Mall3 min. wandelen - 0.3 km
- Universidade Presbiteriana Mackenzie6 min. wandelen - 0.6 km
- Centraal Ziekenhuis van Santa Casa de Misericórdia de São Paulo8 min. wandelen - 0.7 km
- Rua Augusta13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Station São Paulo Julio Prestes - 3 min. rijden
- Metrostation Higienópolis-Mackenzie - 10 min. wandelen
- Luchthaven São Paulo-Congonhas (CGH), Brazilië - 22 min. rijden
Restaurants
- America3 min. wandelen
- Ráscal3 min. wandelen
- Starbucks3 min. wandelen
- Casa Porteña3 min. wandelen
- Gendai3 min. wandelen








