Geheel appartement

Oceana Suites Departamental

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Oceana Suites Departamental

Appartement | Interieur
Appartement | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Appartement | Privékeuken
Appartement | Interieur
Appartement | Zwembad | Een seizoensgebonden buitenzwembad

Geheel appartement

Max. aantal: 570 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Oceana Suites Departamental

Dit appartement beschikt naast een seizoensgebonden buitenzwembad over gratis parking. Dit appartement heeft gratis wifi en een flatscreentelevisie.
Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. In dit appartement in Santiago is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Terras

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 15 december tot 15 maart

Over deze buurt

dit appartement ligt in La Florida, een wijk in Santiago. Bezoek Julio Martinez Pradanos National Stadium, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of ga shoppen bij Costanera Center en Winkelcentrum Parque Arauco. Chile Achterland en Fantasilandia (amusementspark) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santiago
Meer appartementen in Santiago
Kaart
1475 Av. Departamental, Santiago, Región Metropolitana, 8240004

In de buurt

  • Costanera Center
    Costanera Center
    20 min. rijden - 14.5 km
  • Winkelcentrum Plaza Vespucio
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Museo de Colo Colo
    2 min. rijden - 1.0 km
  • Museo Interactivo Mirador
    6 min. rijden - 2.3 km
  • Reserva Provincial Florofaunistica San Luis
    6 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Macul - 8 min. wandelen
  • Matta Station - 11 min. rijden
  • Santiago (SCL-Arturo Merino Benitez) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    12 min. wandelen
  • Restaurant Las Lomas
    3 min. wandelen
  • Vendetta
    14 min. wandelen
  • Papa John's
    13 min. wandelen
  • supremo sushi
    13 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Oceana Suites Departamental over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Oceana Suites Departamental?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Oceana Suites Departamental inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Oceana Suites Departamental uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Oceana Suites Departamental?

Dit appartement ligt in La Florida, op 15 minuten wandelen van Winkelcentrum Plaza Vespucio en Estadio Monumental David Arellano. Ook Viña Cousino Macul en Viña Santa Carolina liggen op 10 km afstand. Station Macul ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Mirador is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen over Oceana Suites Departamental