Geheel appartement

203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament

Fotogalerie voor 203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament

Een balkon met een tafel gedekt voor twee personen, met een fles drank, een bord eten en een bloevas.
Een jachthaven met aangemeerde boten, een rotsachtige berg op de achtergrond en een heldere lucht.
Een hotelkamer met een groot bed, een stoel, een bureau en een raam met gordijnen.
Een eetgedeelte met een tafel voor twee, voorzien van een fruitschaal met bananen en sinaasappels, een glas wijn en een decoratief bord.
Een moderne woonkamer met een blauwe bank, een witte salontafel en een eettafel met stoelen. Op de tafel staat een plant, een fles en een vaas.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament

  • --VOLLEDIGE BESCHRIJVING:
    Accommodatie:

    Geniet van rust en het mooiste uitzicht op het zuiden van Tenerife in dit spectaculaire appartement met twee slaapkamers in Los Gigantes. Ideaal voor een kleine groep vrienden of gezinnen. Appartement met twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één met douche en toilet, gelegen in de haven van Los Gigantes, op slechts 30 meter van het strand. Het ligt in het complex Poblado Marinero, een residentie in klassieke Canarische stijl.

    Het appartement heeft twee tweepersoonsslaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden (er is ook ruimte om kleding op te bergen). Het beschikt over een open ruimte met een volledig uitgeruste keuken en eethoek voor vier personen, en een woonkamer met tv en bank. Geniet van geweldige momenten.

    Beschrijving van de ruimte:

    Het appartement is van alle gemakken voorzien om te koken: koelkast, kookplaat, oven, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, keukengerei en servies. Er is ook een haardroger en een wasmachine. Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen.

    Het heeft een tv en een wasmachine.

    Het complex ligt op de tweede verdieping en heeft een lift. Er is geen parkeergelegenheid. Je kunt gratis op straat parkeren of op de privéparkeerplaats bij de haven (tegen betaling)

    Registratienummer: ESFCTU00C0380020000280180000000000000VV-38-4-01047971

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Santiago del Teide. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Casa Fuerte en El Puertito. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Ocean Explorer en Centro Cultural Alcalá een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Santiago del Teide
Meer appartementen in Santiago del Teide
Kaart
Santiago Del Teide, Tenerife

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een strand, boten en een bergachtig achtergrond.
    Stranden van Tenerife
    6 min. rijden - 1.5 km
  • Los Gigantes Marina
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Ocean Explorer
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Los Gigantes
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Piscina Publica Oasis
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 43 min. rijden

Restaurants

  • B-Yard
    15 min. wandelen
  • Poolbar, Barcélo Santiago
    4 min. rijden
  • Restaurante Pizzeria Mamma Lucia
    12 min. wandelen
  • Hugging A Mug
    5 min. wandelen
  • Highland Paddy
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 203 LOS GIGANTES 2 BEDROOMS new apartament?

Dit appartement in Santiago del Teide ligt vlak bij Los Gigantes Marina, Strand van Los Gigantes en Ocean Explorer. Ook Piscina Publica Oasis en Playa Chica liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

7,6

Goed