Prinsotel Alba Hotel Apartamentos ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand in Santanyí. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Cala d'Or. Ga naar Playa de Cala Mondragó en Playa Cala Santanyí als je liever de natuur intrekt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Son Mesquidassa en Botanicactus. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, kajakken en duiken. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Santanyí
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Jachthaven van Cala d'Or
Bij Prinsotel Alba Hotel Apartamentos zijn er de volgende voorzieningen: een poolbar, een dakterras en een koffiebar/café. Actieve reizigers kunnen fietsen, basketballen en volleyballen bij dit hotel. Trakteer jezelf op een lichaamsbehandeling, een body scrub of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van Aziatische gerechten.
Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een speeltuin.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een 24-uurs receptie en een computerstation
Kamervoorzieningen
De 226 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 0 kilometer van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
3 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Grill
PICCO
Restaurante KitchenMarket
Dingen om te doen
Basketballen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Fietsenverhuur
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Spellen
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Volleyballen
Gezinsvriendelijk
Aparte slaapkamer
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Gratis kinderclub
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
3 etages
Gebouwd in 1987
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Individuele aankleding
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is tijdens winter gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 1.10 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.55. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 4.40 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 2.20. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Prinsotel Alba Hotel Apartamentos over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is gesloten tijdens de winter.
Zijn huisdieren welkom bij Prinsotel Alba Hotel Apartamentos?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Prinsotel Alba Hotel Apartamentos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Prinsotel Alba Hotel Apartamentos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Prinsotel Alba Hotel Apartamentos?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Santanyí ligt in de uitgaansbuurt, op 15 minuten wandelen van Cala Gran en Jachthaven van Cala d'Or. Ook Caló de ses Dones en Cala Esmeralda liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Prinsotel Alba Hotel Apartamentos
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 116 van 340 beoordelingen
10 - Uitstekend
116
Gastenscore: 8 - Goed. 162 van 340 beoordelingen
8 - Goed
162
Gastenscore: 6 - Redelijk. 44 van 340 beoordelingen
6 - Redelijk
44
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 340 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 340 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lena
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes Hotel in guter Lage!
Lena
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Romana
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zentral, große Zimmer mit Balkon, gute Frühstück Auswahl, nettes Personal
Romana
4 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
7 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had an amazing time at the Prinsotel Alba
Stephanie
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jodie
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay. Great facilities and convenient location. The children’s entertainment was great and the staff were all very helpful and friendly.
Jodie
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dong Ho
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
너무 만족스러웠어요. 성수기에 방컨디션과 즐길수 있는 숙박 프로그램 그리고 주위에 맛집이나 구경거리가 많이 있었습니다. 직원들도 친절했어요
Dong Ho
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
8 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So close to beach
Jennifer
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Özkan
1 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schön.
Özkan
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Emma
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel and excellent food choice. Great location and hotel surroundings well kept. Far too crowded around the pool and no chance of a sunbed with people reserving with towels which is a shame. Overall we had a great stay - thank you!
Emma
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marta López
9 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alojamiento muy bueno y muy cerca de varias calas, con muchas opciones de restauración alrededor y también de tiendas. En octubre no es demasiado complicado aparcar por los alrededores.
Marta López
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
sydney
28 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
amazing
Perfect location, right next to the beach and plenty of restaurants, bars and shops within walking distance. Room was so nice, very clean and modern. Breakfast buffet was very good with plenty of options. Only downside was the wifi never worked.
sydney
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles gut
Alles gut 💪
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
28 aug 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
We love the property as it was walking distance from several nice beaches and the Center. The staff were pleasant and helpful. However, the rooms are a bit dated. There was a water drip coming from the ceiling in our room. Overall we enjoyed our stay.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julie
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms
Julie
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Morten
18 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lækkert
Lækkert hotel, eneste der var dårligt…
Sovesofa i stuen virkelig tynd madras efter 16 dage var min ryg helt færdig, konen og vores 2 børn sov i soveværelset der var sengen perfekt.
Hver morgen kl 6 begyndte kampen om ligge stole hvilke var lidt træls, men sådan er det jo de steder hvor der er englænder de er virkelig er træls folke færd.
Lækkert hotel kommer gerne igen
Morten
16 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Benjamin
31 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Housekeeping did not really clean our room each day. Towels were not replaced during our whole 5 day stay, even when left on floor. They were just hung up again each time, which seemed odd. Overall lovely resort.
Benjamin
5 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CIBELE
5 aug 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito bom.
No geral foi muito bom, apenas a camareira não trocou as toalhas e minha bebê fez xixi na cama e ela não trocou o edredom, só dobrou e colocou o mesmo. De resto, voltaria.
CIBELE
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katrin
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unseren Kindern haben die Spiele am Pool sehr gut gefallen, vor allem Wasserball!
Insgesamt ist das Hotel sehr gut gelegen, eher ruhig und sehr zentral zur Einkaufsmeile, viele Restaurants sind in der Nähe, und zum Strand muss nur eine kleine Straße überquert werden.
Das Frühstücksbüffet war gut, Abends hat uns das Büffet nicht so zugesagt. Die Salate und Dessert waren okay aber die Auswahl an Hauptgerichten war sehr begrenzt. Die zugehörige Pizzeria Picco, und die Getränke & das Essen am Pool sind super!
Die Anlage ist sehr sauber und gepflegt.
Wir kommen gerne wieder!
Katrin
14 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patrik Robert
15 jul 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint hotell med fina rum. Mycket bra läge. Nära till allt och trevlig personal. Relativt lyhörda rum. Städning ok, men långt ifrån perfekt. Diskar eller byter inte ut glas och koppar. Städade inte balkongen på hela veckan och det blir lätt sandigt och stökigt med barn och nära till strand. Dessutom tror jag städpersonalen väckte oss varje morgon när de började städa och prata högljutt med varandra utanför tidigt på morgonen.
Överlag ett fint hotell med mycket bra läge.
Patrik Robert
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Alexandra
26 jun 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The check in experience was horrible. The employees were not welcoming at all and gave very vague information on how to go to my room (the hotel has multiple buildings), it really felt like I was bothering them… I asked for a different room right away (they gave me a room above the restaurant and the pool) because, as a solo traveler, I preferred to be in a quiet area. The employee had no desire to help or empathy and said that the room was on the second floor and I wouldn’t hear anything… I, of course, heard everything, the rooms are not well isolated. The pool was extremely noisy with nighttime animation, music, people and kids being very loud. The room when I checked in was not very clean (sand on the floor, hair in the shower). The bedsheets are extremely uncomfortable and the towels were old and overused. I do not recommend this hotel, it’s not worthy of 4 stars at all.
Alexandra
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
22 okt 2019
Positief: Personeel en service
Personeel was vriendelijk.
De accomodaties en hotel waren eerder wat gedateerd.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel. Goed ontbijt en lunch. Leuke kamer alleen kan de badkamer wel een metamorfose ondergaan. Wel gehorige kamers. Tip voor hotel. Plaats gezinnen met kleine kinderen en of baby’s lekker bij elkaar en niet bij stellen. Gebouw is zo gehorig.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
1 sep 2019
Negatief: Voorzieningen
Bed voor kinderen is niet 2 x 1 persoons maar een sofabed! Kamer vonden wij klein en dito balkon, beiden voor 2 personen. Aan de tafel kunnen maar 2 personen zitten en buiten ook maar 2 stoelen. Ouderbed zeer groot! Zwembad was niet zo groot als het lijkt op de foto en vol...
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfecte ligging in Cala D'or: centrum op circa 5 minuten lopen, haven 15 minuten lopen en strand 1 minuut lopen.
Het hotel bestaat uit meerdere gebouwen (van max 3 hoog) met zeer ruime appartementen.
Ons appartement was net gerenoveerd (alles geschilderd en gestuukt), op de badkamer na: deze was licht gedateerd maar prima: heerlijke douche en schoon. Het boxspring kingsize bed was 2,10 meter lang, 2 meter breed (in een aparte slaapkamer) en lag heerlijk! Daarnaast een zeer ruime woonkamer (o.a. met bank, tv en keukentje met koelkast) en leuk balkon. Het ontbijt was zeer uitgebreid. Het hotel was erg geliefd onder de gezinnen met kinderen: veel animatie, kinderzwembaden etc.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nella
22 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prinsotel Alba ligt centraal, dicht bij het strand en het centrum. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam.
Nella
7 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima voor met kleine kinderen, van baby's tot en met 16 jarige.