Gehele woning·Particuliere eigenaar
E-state nel Golfo di Policastro 2021
Fotogalerie voor E-state nel Golfo di Policastro 2021





Gehele woning
2 slaapkamersMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Quaint Apartment in Policastro Bussentino near Sea
Quaint Apartment in Policastro Bussentino near Sea
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
E-state nel Golfo di Policastro 2021 Santa Marina
E-state nel Golfo di Policastro 2021 Private vacation home
Over deze buurt
Policastro Bussentino, Salerno
In de buurt
Porto Marina di Camerota43 min. rijden - 24.3 km
Spiaggia di Ascea Marina58 min. rijden - 44.8 km- Porto di Policastro15 min. wandelen - 1.3 km
- Porto Scario10 min. rijden - 4.5 km
- Capelli di Venere Watervallen33 min. rijden - 26.5 km
Lokaal vervoer
- Station Santa Marina di Policastro Bussentino - 19 min. wandelen
- Internationale luchthaven Napels (NAP) - 132 min. rijden
Restaurants
- Cubo Beach Bar5 min. rijden
- Ristorante Il Ghiottone15 min. wandelen
- Caffè del Mar4 min. rijden
- Il Covo Degli Zanza11 min. rijden
- U Marranghino2 min. rijden






