Geheel appartement
Apartment Jedy Balear By home villas 360
Dit appartement in Santa Margalida is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Apartment Jedy Balear By home villas 360





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Matheo, Villa 5StarsHome Mallorca
Matheo, Villa 5StarsHome Mallorca
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van een recyclagesysteem voor grijs water
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/15785, ESFCTU00000701100002375600000000000000000ETVPL/157850
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartment Can Company 1 in Son Serra de Marina Apartment
Apartment Can Company 1 in Son Serra de Marina Santa Margalida
376221
Over deze buurt

Son Serra de Marina, Balearic Islands
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment Jedy Balear By home villas 360
10
Uitzonderlijk
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.








