Geheel appartement·Particuliere eigenaar
LILLY'S HOUSE
Appartement in Santa Croce Camerina
Fotogalerie voor LILLY'S HOUSE





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Petr. Panoramic BH, rooms with all comforts, panoramic view, swimming pool.
Petr. Panoramic BH, rooms with all comforts, panoramic view, swimming pool.
- Uitzicht op zee
 - Airconditioning
 
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar. 
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend. 
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. 
Deze accommodatie accepteert contante betalingen 
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie. 
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren. 
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien. 
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie. 
Over deze buurt
SANTA CROCE CAMERINA, RAGUSA
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over LILLY'S HOUSE
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.




