Gehele woning

Villa Le Gesine

Deze villa in Massa Lubrense is voorzien van een keuken en een gemeubileerd terras

Fotogalerie voor Villa Le Gesine

Villa, 3 slaapkamers, terras, uitzicht op zee | Uitzicht vanuit de kamer
Villa, 3 slaapkamers, terras, uitzicht op zee | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met satellietzenders en televisie
Villa, 3 slaapkamers, terras, uitzicht op zee | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met satellietzenders en televisie
Villa, 3 slaapkamers, terras, uitzicht op zee | Balkon
Exterieur

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6100 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Le Gesine

Deze villa in Massa Lubrense is voorzien van een keuken en een gemeubileerd terras
Deze rookvrije villa beschikt over gratis parking. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een gemeubileerd terras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Deze villa heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

In deze villa in Massa Lubrense is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft satellietzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 25 per verblijf

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders

Buiten

  • Gemeubileerd terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
  • Toeslag voor babybed: EUR 25 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Le Gesine Villa
Villa Le Gesine Massa Lubrense
Villa Le Gesine Villa Massa Lubrense

Over deze buurt

deze villa ligt in Massa Lubrense. Parco Archeologico di Pompei en Foro di Pompei zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Golf van Napels. Parco di Villa Fiorentino en Lift naar de Zee zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Massa Lubrense
Meer villa's in Massa Lubrense
Kaart
Via Gesine a Torca, 5, Massa Lubrense, NA, 80061

In de buurt

  • Piazza Tasso
    Piazza Tasso
    12 min. rijden - 4.0 km
  • Fiordo di Crapolla
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Chiesa di Santa Maria delle Grazie
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Campo Sant'Anna
    4 min. rijden - 1.9 km
  • Monastero del Deserto
    5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Vico Equense Seiano - 22 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 104 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante da Filippo
    13 min. rijden
  • La Conca del Sogno
    19 min. rijden
  • Fattoria Terranova
    13 min. wandelen
  • Ristorante Donna Sofia
    14 min. rijden
  • Bar Pasticceria Fiorentino
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Le Gesine?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Le Gesine inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Le Gesine uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Le Gesine?

Deze villa in Massa Lubrense ligt op 1,7 km van Fiordo di Crapolla en op 5 km afstand van Piazza Tasso en Corso Italia. Strand van Sorrento ligt op 4,8 km.

Beoordelingen over Villa Le Gesine