Geheel appartement

SibsSanLúcar Lucero 2

Fotogalerie voor SibsSanLúcar Lucero 2

Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een bankje en een raam met zonwering.
Een moderne keuken met witte tegels, een roestvrijstalen afzuigkap en hanglampen. Er is een zithoek met een groene bank en een salontafel. Een schilderij van een boom hangt aan de muur.
Een moderne keuken met een houten aanrecht, zwarte krukken, een roestvrijstalen afzuigkap en een rode waterkoker.
Een moderne woonkamer met een televisie, een salontafel en een bank. In de achtergrond is een keuken te zien met een magnetron en barkrukken.
Een gebouw met een witte gevel, een donker gedeelte onderin en hekwerk voor de ramen. De deur heeft het cijfer '36' erop en er zijn twee elektriciteitskasten met waarschuwingssymbolen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 119
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

SibsSanLúcar Lucero 2

  • -:
    Geniet van een comfortabel verblijf in ons appartement met twee slaapkamers, op slechts een paar meter van het centrum van Sanlúcar de Barrameda. Dit appartement is een van de twee identieke woningen in het gebouw die je samen of apart kunt huren. Perfect voor gezinnen, vrienden of stelletjes die op zoek zijn naar een gezellige en handige plek.

    Het appartement beschikt over twee goed uitgeruste slaapkamers, ideaal voor een rustgevende pauze na een dagje de stad verkennen. De keuken is volledig uitgerust met een koelkast, magnetron en al het benodigde keukengerei om je maaltijden te bereiden. Het biedt een gezellige sfeer met een woonkamer, airconditioning en verwarming, zodat je het hele jaar door comfortabel verblijft.

    Blijf online dankzij onze snelle internetverbinding die overal in het appartement beschikbaar is.

    Het appartement ligt op slechts een paar meter van het centrum van Sanlúcar de Barrameda, waardoor je gemakkelijk bij winkels, restaurants en toeristische bezienswaardigheden kunt komen. Het ligt ook op korte afstand van prachtige stranden en de charmante boulevard, perfect om te genieten van de zon en de zeewind.

    Dit appartement is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar comfort en gemak tijdens een bezoek aan Sanlúcar de Barrameda.


    Registratienummer: VUT/CA/21417

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Sanlucar de Barrameda. Bezoek Bodegas Barón en Bodegas Barbadillo als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationaal park Doñana en Golf van Cádiz. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sanlucar de Barrameda
Meer appartementen in Sanlucar de Barrameda
Kaart
Sanlucar de Barrameda

In de buurt

  • Bodegas Barón
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Castillo de Santiago
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Plaza del Cabildo
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Bodegas Barbadillo
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Playas de la Jara
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Jerez de la Frontera - 21 min. rijden
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Bar El Duque
    11 min. wandelen
  • Bodegas Barbadillo
    8 min. wandelen
  • Casa Balbino
    10 min. wandelen
  • Bar La Espuela II
    8 min. wandelen
  • Barbiana
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij SibsSanLúcar Lucero 2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij SibsSanLúcar Lucero 2?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij SibsSanLúcar Lucero 2 van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij SibsSanLúcar Lucero 2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij SibsSanLúcar Lucero 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat SibsSanLúcar Lucero 2?

Dit appartement in Sanlucar de Barrameda ligt op 10 minuten wandelen van Bodegas Barón, Iglesia de Nuestra Señora de la O en Castillo de Santiago. Ook Bodegas Barbadillo en Plaza del Cabildo liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend