Casa de los Abuelos Retalhuleu ligt in San Sebastián. Geniet van de prachtige natuur bij Chicabal Lagune en Santa María-vulkaan. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Dino Park en Parque de Aventura Xejuyup. Xetulul Theme Park en Xocomil Waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Sebastián
Condominio jardines costas del sol, casa #13, zona 0, San Sebastian, retalhuleu, 11002
In de buurt
Xetulul Theme Park
17 min. rijden - 8.2 km
Dino Park
10 min. rijden - 5.0 km
Parque de Aventura Xejuyup
17 min. rijden - 8.2 km
Xocomil Waterpark
18 min. rijden - 8.6 km
Iglesia San Antonio de Padua
23 min. rijden - 6.1 km
Lokaal vervoer
Retalhuleu (RER) - 22 min. rijden
Restaurants
Papa John’s
7 min. rijden
Carnitas Rosy Retalhuleu
7 min. rijden
Burguer King Retalhuleu
19 min. wandelen
McDonald's
8 min. rijden
Pollo Campero Reu
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa de los Abuelos Retalhuleu
Hoogtepunten van de accommodatie
Casa de los Abuelos Retalhuleu biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa de los Abuelos Retalhuleu zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Keuken in de kamer
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Keuken
Meer
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa de los Abuelos Retalhuleu over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa de los Abuelos Retalhuleu?
Vandaag, 10 aug. 2026, kost een verblijf bij Casa de los Abuelos Retalhuleu van één nacht voor twee volwassenen op 11 aug. 2026 min. € 140, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa de los Abuelos Retalhuleu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa de los Abuelos Retalhuleu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa de los Abuelos Retalhuleu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa de los Abuelos Retalhuleu?
Dit hotel in San Sebastián ligt op 4,2 km van Dino Park en op 10 km afstand van Iglesia San Antonio de Padua en Museo Nacional de Arqueología y Etnología. Ook Museum voor Archeologie en Etnologie en Parque de Aventura Xejuyup liggen op 10 km afstand.