Geheel appartement

Apartment in the old town only 5min beach

Fotogalerie voor Apartment in the old town only 5min beach

Een moderne slaapkamer met een groot bed, een nachtkastje, een dressoir en een kledingkast.
Een modern appartement met keuken, eetgedeelte en woonkamer.
Een moderne eethoek met een ronde tafel, zwarte stoelen en een flatscreen televisie aan de wand.
Een gang die leidt naar een keuken met een wasmachine en kasten.
Een gevel met een houten deur en luiken, een zichtbaar interieur met een keuken, en een bord met een 'V'-symbool.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
De huidige prijs is € 257
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment in the old town only 5min beach

  • Appartement in de oude binnenstad, op slechts 5 min. van het strand:
    Dit appartement van 45 m² is een geweldige keuze om het eiland te ontdekken, want het ligt in de oude binnenstad van San Sebastián de la Gomera, vlak bij de veerboot- en busterminal, restaurants, het uitgaansgebied en het strand. Het bevindt zich op de begane grond in een rustige voetgangerszone. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed van 150 cm. Het appartement beschikt over een ruime badkamer met douche, een volledig uitgeruste keuken met wasmachine, een Italiaans koffiezetapparaat en een DeLonghi-capsulekoffiezetapparaat, een smart-tv met een streamingdienst (Netflix), ventilatoren, een goede internetverbinding en gemakkelijk te vinden openbare parkeerplaatsen in de omgeving. Je kunt de sleutels ophalen in het appartement zelf tussen 16.00 en 21.00 uur, met de mogelijkheid om dit tijdstip te verlengen. Het is een rookvrij appartement. Bij het inchecken vragen we je om je identiteitspapieren. We staan bijna 24 uur per dag voor je klaar voor alles wat je tijdens je verblijf nodig mocht hebben.

    Registratienummer: ESHFTU00003801800008110600100000000000000000000000004

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Sebastián de la Gomera in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Auditorio Insular Infanta Cristina en PEG Los Telares - El Parque Etnográfico de La Gomera. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Ermita de San Sebastián en Casa de Colón. Duiken, waterskiën en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor San Sebastián de la Gomera
Meer appartementen in San Sebastián de la Gomera
Kaart
San Sebastián de la Gomera

In de buurt

  • Een kustlandschap met helderblauwe zee, een rotsachtige klif en weelderige begroeiing.
    La Gomera Stranden
    8 min. wandelen - 0.8 km
  • Iglesia Matriz de la Asunción
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Museo Arqueológico de La Gomera
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Strand van San Sebastián de la Gomera
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Haven van San Sebastián de la Gomera
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • La Gomera (GMZ) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Kiosco Las Carabelas
    4 min. wandelen
  • Ambigú
    4 min. wandelen
  • Bar Dulcería Oscar
    4 min. wandelen
  • Poolbar
    7 min. wandelen
  • Club Junonia
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment in the old town only 5min beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment in the old town only 5min beach?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment in the old town only 5min beach van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 257, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Apartment in the old town only 5min beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment in the old town only 5min beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment in the old town only 5min beach?

Dit appartement ligt in het centrum van San Sebastián de la Gomera, vlak bij Iglesia Matriz de la Asunción, Museo Arqueológico de La Gomera en Auditorio Insular Infanta Cristina. Casa de Colón en Ermita de San Sebastián liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment in the old town only 5min beach

6,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

6/10 – Matig

Ubicación

Ubicación