Geheel appartement

Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna

Fotogalerie voor Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna

Een houten terras met uitzicht op een weelderige groene vallei en bergen.
Een slaapkamer met een houten plafond, een bed, een kledingkast en een nachtkastje.
Een moderne keuken met houten details, een eetgedeelte met tafel en stoelen, en een ingebouwde oven.
Een badkamer met twee ligbedden, een badkuip en een houten kast.
Een groot, twee verdiepingen hoog gebouw met een balkon, een overdekt terras en een verzorgde tuin.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 735
inclusief belastingen en toeslagen
28 okt - 29 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna

  • San Lorenzo in de Pusteria-vallei in de buurt van het prachtige stadje Brunico is het ideale vakantieoord voor actieve vakantiegangers die op zoek zijn naar ontspanning: wandelen, klimmen, bergbeklimmen, zwemmen, golfen en paardrijden zijn slechts een kleine selectie van de beschikbare vrijetijdsactiviteiten - en dit alles te midden van een betoverend mooie natuur en de Dolomieten.



    In het kleine dorpje Montal (Italiaans: Mantana) ligt het appartementenhuis Promberger*** met op de tweede verdieping het 55m2 grote vakantieappartement "Alpin".

    Het appartement, dat zeer comfortabel is ingericht met veel hout, heeft een woonkamer met eethoek en een goed uitgeruste kitchenette met kookplaat, oven, koffiezetapparaat en koelkast/vriezer, 2 slaapkamers, een met een tweepersoonsbed, de andere met 2 eenpersoonsbedden, en een badkamer met douche, bidet en WC, en biedt plaats aan 4 personen.



    Tot de faciliteiten behoren ook Wi-Fi, verwarming en een televisie met kabel- en satellietontvangst. Een broodjesservice is beschikbaar op aanvraag.



    Vanaf het balkon kun je genieten van de frisse berglucht en het prachtige bergpanorama.

    In de gemeenschappelijke tuin kun je buiten zitten en ontspannen, het huis heeft ook een wellnessruimte met sauna.



    Talrijke routes voor wandelaars, bergbeklimmers en mountainbikers beginnen direct voor het huis.

    Er is een restaurant direct bij het dorp (300 m). Supermarkten, winkels en andere horecagelegenheden bevinden zich in de hoofdplaats San Lorenzo, op 4 km afstand.

    En voor de wintersportliefhebbers: het grote skigebied Plan de Corones, dat ook deel uitmaakt van de Dolomiti Superski Carrousel, is te bereiken na slechts 9 km of 12 minuten met de auto.



    Parkeerplaatsen zijn beschikbaar op het terrein.

    Huisdieren zijn niet toegestaan.

    - E-Bike betaling 40,00 € per dag

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in San Lorenzo di Sebato. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Vakantieregio Kronplatz. Ga naar Dolomieten en Lago di Braies als je liever de natuur intrekt. Q-Fun Lasergame en Kronaction Outdoor & Fun Park zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor San Lorenzo di Sebato
Meer appartementen in San Lorenzo di Sebato
Kaart
St.Lorenzen, Trentino-Alto Adige

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een houten blokhut op palen aan een rustig meer, met bergen op de achtergrond.
    Lago di Braies
    49 min. rijden - 41.1 km
  • Pustertal
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Kronplatz 2000-kabelbaan
    12 min. rijden - 11.3 km
  • Kronplatz 1-kabelbaan
    12 min. rijden - 11.3 km

Lokaal vervoer

  • Station San Lorenzo - 10 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 68 min. rijden

Restaurants

  • Pizza Baki
    9 min. rijden
  • Seegasthaus Issinger Weiher
    10 min. rijden
  • Mitanond
    13 min. rijden
  • Alte Post
    6 min. rijden
  • Hotel Lanerhof
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 735, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna?

Dit appartement in San Lorenzo di Sebato ligt vlak bij Val Pusteria en Dolomieten. Ook Chiesa delle Orsoline en Kerstmarkt van Brunico liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday Apartment "Promberger - Alpin" with Balcony, Mountain View and Sauna

9,4

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

9,4

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Séjour de peche à la mouche

Petit appartement agréable,bien équipé. Le propriétaire ,très sympathique,parle très bien le français,idéal pour la communication.
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

passt alles

Schöne Ferienwohnung mit einem sehr engagierten und aufmerksamen Vermieter, der den Aufenthalt so angenehm wie möglich machen möchte. Sehr zu empfehlen!
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Toller Urlaub

Das Appartement bietet alles was man benötigt inkl einer gut ausgestatteten Küche. Besonders hervorzuheben ist auch die sehr nette Gastgeberfamilie. Wir haben den Aufenthalt sehr genossen
7 nachten verbleven in februari 2022