Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apt. Zanate delights
Appartement in San Juan del Sur
Fotogalerie voor Apt. Zanate delights





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 74
inclusief belastingen en toeslagen
25 jan - 26 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ocean Dream Apartments E1-B1
Ocean Dream Apartments E1-B1
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
De prijs is € 135
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
San Juan del Sur, Rivas
In de buurt
Strand van San Juan del Sur8 min. wandelen - 0.7 km- Kerk van St. Johannes de Doper6 min. wandelen - 0.6 km
- Puerto de San Juan del Sur14 min. wandelen - 1.2 km
- Wandelroute langs de Oude Vuurtoren14 min. wandelen - 1.2 km
- Ostional Private WildLife Reserve19 min. wandelen - 1.6 km
Restaurants
- Ikal11 min. wandelen
- El Social8 min. wandelen
- Dale Pues8 min. wandelen
- Taco Spot8 min. wandelen
- Taco Stop11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apt. Zanate delights
Beoordelingen
10








