Gehele woning
Villa Escara with private pool
Dit vakantiehuis in San Javier is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa Escara with private pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vao Hol Rental - Santiago de La Ribera
Vao Hol Rental - Santiago de La Ribera
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV.MU.5513-1
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
26225
Over deze buurt

San Javier, Región de Murcia
In de buurt
- Mar Menor16 min. wandelen - 1.4 km
- Playa de El Pescador16 min. wandelen - 1.4 km
- Strand van Santiago de la Ribera17 min. wandelen - 1.5 km
- Playa del Atalayón2 min. rijden - 1.4 km
- Playa La Puntica4 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
- Station Cartagena - 21 min. rijden
- Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 39 min. rijden
Restaurants
- La Plaza Pizzería13 min. wandelen
- Chringuito La Palmera18 min. wandelen
- Asador De Cazorla10 min. wandelen
- Restaurante Miramar la Ribera4 min. rijden
- Los Calderos de Julia15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Escara with private pool
Beoordelingen
10








