Php terrace ligt in Miguel Hidalgo, een wijk in Mexico-stad. Paseo de la Reforma en Toreo Parque Central zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Chapultepec Park en Alameda Central. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium of Mexico City Arena. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 31 min. rijden
Restaurants
Las Hamburguesas de Sotelo
4 min. wandelen
El Taquito Sotelo
2 min. wandelen
Los Bisquets Bisquets Obregón
4 min. wandelen
Tacos Lomas De Sotelo
2 min. wandelen
El Taquito
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Php terrace
Pension vlak bij Toreo Parque Central
Php terrace ligt in de buurt van Centro Citibanamex en Antara Polanco en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een continentaal ontbijt (toeslag)
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Php terrace bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: USD 4 per persoon
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer USD 4 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie 101
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mayastal terraza
Php terrace Guesthouse
Php terrace Mexico City
Php terrace Guesthouse Mexico City
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Php terrace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Php terrace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Php terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Php terrace?
Dit pension ligt in Miguel Hidalgo, op 2 km afstand van Toreo Parque Central en Centro Citibanamex. Ook Paseo de la Reforma en Nationaal auditorium liggen op 5 km afstand.