HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in San Agustín. Bezoek Parque Arqueológico de San Agustín en Gekleurde Beelden, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque San Martin en Magdalena Rivier. Bekijk onze reisgids voor San Agustín
Vereda El Playòn, km 22 via pitalito san agustin, San Agustin, Huila, 418060
In de buurt
Fundacion Kafka
2 min. wandelen - 0.2 km
Parque San Martin
8 min. wandelen - 0.7 km
Parque Arqueológico de San Agustín
18 min. rijden - 3.7 km
Museo Arqueológico De San Agustín
18 min. rijden - 4.1 km
Salto El Mortiño Waterval
47 min. rijden - 15.1 km
Restaurants
Fonte
4 min. wandelen
Asadero Obandicuy - Obando
22 min. rijden
Casa Jaguar
6 min. wandelen
Macizo Cafe
2 min. wandelen
Tomate
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid aan de rivier
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een koffiebar/café en een tuin bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO. Het plaatselijke restaurant met Latijns-Amerikaanse gerechten, Restaurante1, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de tuin. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals wandelen/fietsen en meegaan op ecotours. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bibliotheek en een wasserij.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een moestuin, een hondenlosloopzone en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en spelletjes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO bieden volop comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Ledverlichting
Recycleren
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 4 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd; kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor hoge kinderstoel: COP 1 per dag
Diner: COP 20000
De accommodatie berekent een toeslag van 4 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie gebruikt zonne-energie en een recyclagesysteem voor grijs water
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Het zwembad is toegankelijk van 14.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 8 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Campestre El Triunfo Agustin
HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO Hotel
HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO San Agustin
HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO Hotel San Agustin
Veelgestelde vragen
Beschikt HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 14.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 88, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO?
Dit gezinsvriendelijke hotel in San Agustín ligt aan een rivier, op 10 minuten wandelen van Fundacion Kafka en Parque San Martin. Ook Magdalena Rivier en Parque Arqueológico de San Agustín liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL CAMPESTRE EL TRIUNFO
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Bradley, Calgary
Reisde met partner
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a wonderful find 😃!! The Mendieta-Daza family provide an exceptional experience at their beautiful property - a sixth generation farm that they proudly share with their guests. You are warmly greeted by Senora Mendieta and her youngest son Esteban, and immediately welcomed into their family. The guest rooms are spacious and simple, beds are comfortable, showers are hot, balconies or patios have incredible views of Rio Magdalena and surrounding countryside, a luxurious riverside jacuzzi area with the same special views, a very charming open air kitchen (which serves delicious homemade breakfasts, lunches, and dinners) next to an inviting open air dinning area, lovingly manicured grounds with an abundance of flowers, vegetable and herb gardens, orchards, a campfire site, and of course a vast array of farm ‘critters’ to interact with - wow - just WOW!!! It truly is a Colombian gem, and destination not to be missed - a wonderful opportunity to unplug and enjoy nature. We’re already planning a return trip for an extended stay - can’t wait. This is a 10 ⭐️ property!!! Muchas Gracias to our new Colombian familia 🙏 - Nos vemos pronto.